porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
DYSLEKSJA U DZIECKA. Jakie są objawy dysleksji? Kiedy można zdiagnozować dysleksję u dziecka? Dysleksja u dzieci nazywana jest dysleksją rozwojową. Dysleksja jest zaburzeniem ...
Barbie ma trzy siostry. Jak mają na imię siostry Barbie? Jak wyglądają siostry Barbie? Skipper, Stacie i Chelsea

Czy Barbie ma siostry? Jak się nazywają? Co robią siostry Barbie?

Barbie, czyli Barbara Millicent Roberts, najsłynniejsza na świecie plastikowa blondynka, jedna z najbardziej znanych współcześnie ikon kultury masowej, świętowała 9 marca 54. urodziny. Nie wszyscy wiedzą, że jest najstarszą siostrą wśród czwórki rodzeństwa. Kim są siostry Barbie?

Na początku marca Barbie obchodziła swoje 54. urodziny. Zapewne tylko jej fani i wielbiciele wiedzą, że oprócz Kena Barbie ma jeszcze trzy młodsze siostry i mnóstwo przyjaciół.

Jak mają na imię siostry Barbie?

Barbie ma trzy młodsze siostry. Sa to: Skipper, Stacie i Chelsea.

Skipper jest wciąż nastolatką, jest najlepsza w dziedzinie technologii, czyli zna się doskonale na telefonach, smartfonach, tabletach oraz laptopach. 

Stacie – dziecko w wieku szkolnym – jest bardzo dobra w dziedzinie sportu.

Najmłodszą z sióstr jest Chelsea. Jest dziewczynką w wieku przedszkolnym, kocha kucyki, lalki.

Jak wyglądają siostry Barbie: Skipper, Stacie i Chelsea?

Dwie najmłodsze siostry, tak jak Barbie, są blondynkami z niebieskimi oczami. Tylko Skipper jest trochę inna. Odróżniają ją kasztanowy kolor włosów i brązowe oczy. Niestety żadna z sióstr nie odniosła tak ogromnego sukcesu na świecie.

Barbie przechodzi kryzys?

Barbie również powodzi się coraz gorzej. Zabawka, której sprzedano ponad 800 mln sztuk, przechodzi kryzys. W ubiegłym roku sprzedaż lalki spadła o 6 proc. W tym czasie na półkach z zabawkami w supermarketach coraz bardziej rozpychają się „dziewczyny” z serii Monster High.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Czy kupować dziewczynkom lalki Barbie? Czy kupować dziewczynkom lalki Barbie?

Z najnowszych badań amerykańskich naukowców wynika, że bawienie się popularnymi lalkami Barbie ma na dziewczynki zgubny wpływ. Dziewczynki te mają mniejsze ambicje od koleżanek, które bawią się...

Aktualizacja: 07.04.2014 13:06
Autor: AN
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest PIOTR SAŁYGA, mąż nieżyjącej blogerki Joanny Sałygi znanej jako Chustka? VIDEO
Kim jest PIOTR SAŁYGA, mąż nieżyjącej blogerki Joanny Sałygi znanej jako Chustka? VIDEO

Kim jest Piotr Sałyga, mąż Joanny Sałygi znanej jako Chustka ...

BAZA PORAD

Artykuły w mowimyjak.pl mają charakter edukacyjny. Redakcja mowimyjak.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.