porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Choroby w Europie. Na jakie CHOROBY PRZEWLEKŁE chorują Polacy? Na 30 analizowanych krajów europejskich, Polska znalazła się na 25. ...
Testy do badania obecności narkotyków w organizmie

NARKOTYKI TESTY. Jak sprawdzić, czy dziecko bierze narkotyki? Zrób mu test!

Jeśli prtzypuszczasz, że twoje dziecko sięga po narkotyki - możesz to szybko sprawdzić w domu. Najtańszą metodą i najprostszą wykrywania narkotyków w organizmie jest zrobienie testu do badania obecności narkotyków, a dokładnie ich metabolitów w moczu. Testy można kupić w aptece.

Testy do badania obecności narkotyków możesz kupić w aptece za 10-20 zł.

Każdy z nich wykrywa jeden konkretny narkotyk bądź jedną grupę narkotyków. Dlatego nim kupisz test poobserwuj dziecko i na podstawie jego zachowania wybierz grupę narkotykó, które moze przyjmować.

 PRZECZYTAJ: Po czym poznać, że ktoś bierze narkotyki? Narkotyki - jakie objawy?

  • Testy wykrywają amfetaminę obecną w moczu w czasie do 2-3 dni od momentu zażycia. 

  • Kokaina jest możliwa do wykrycia przez okres o wiele krótszy – do kilkunastu godzin po użyciu. Ten narkotyk szybko sę metabolizuje.

  • Heroina obecna w moczu wykrywana jest do 3 dni od momentu jej użycia.

  • Marihuanę można wykryć przez 3-10 dni po jednorazowym zapaleniu – a to dzięki temu, że THC odkłada się w tkance tłuszczowej i potem powoli wraz z moczem opuszcza organizm. Przy długotrwałym używaniu marihuany lub innych preparatów konopi można wykryć ten narkotyk nawet po kilkunastu tygodniach!

  • Długość czasu, kiedy narkotyki są wykrywalne w moczu zależy też od wielkości przyjętej dawki, czasu i częstości przyjmowania narkotyku, wieku, wagi ciała, a nawet stanu zdrowia.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 05.05.2013 17:37
Źródło: mowimyjak.pl
  • Komentarze(1)
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jolanta Pieńkowska od lat prowadzi najpopularniejsze programy i wydania serwisów ...

Artykuły w mowimyjak.pl mają charakter edukacyjny. Redakcja mowimyjak.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.

Choroby i profilaktyka - najlepsze porady, najnowsze newsy i zdjęcia oraz materiały wideo. Profilaktyka chorób cywilizacyjnych. Ile osób w naszym kraju cierpi na schorzenia układu krążenia? Profilaktyka wczesna, utrwalanie prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia. Profilaktyka pierwotna, zapobieganie chorobom poprzez kontrolowanie. Choroby i profilaktyka układu krążenia. Choroby i profilaktyka układu oddechowego. Choroby i profilaktyka układu rozrodczego. Profilaktyka zdrowie. Choroby układu krążenia. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.