porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Żylaki - profilaktyka i leczenie. JAK WALCZYĆ Z ŻYLAKAMI?
Żylaki - profilaktyka i leczenie. JAK WALCZYĆ Z ŻYLAKAMI? Żylaki są to rozszerzone na trwałe żyły. Występują częściej u ...
Diagnoza lekarzy: RAK, zaskoczyła Wiśniewskiego - czy w związku z tym odwoła swój ślub planowany na lipiec?

MICHAŁ WIŚNIEWSKI MA RAKA. Czy w związku z chorobą odwoła swój ŚLUB z DOMINIKĄ TAJNER? Jak wygląda leczenie raka?

Michał Wiśniewski poinformował na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, że ma raka. Kilkanaście dni przed ślubem z Dominiką Tajner, usunięto Michałowi guza, a badania histopatologiczne potwierdziły, że nowotwór jest złośliwy.
MICHAŁ WIŚNIEWSKI MA RAKA. Czy w związku z chorobą odwoła swój ŚLUB z DOMINIKĄ TAJNER? Jak wygląda leczenie raka?
Michał informacje o chorobie zamieścił na swoim profilu na Facebooku

Michał Wiśniewski na swoim profilu na Facebooku poinformował fanów, że ma raka. Wiadomo już, że dwa tygodnie temu usunięto liderowi Ich Troje guza, wyniki histopatologiczne niestety potwierdziły przypuszczenia lekarzy: guz jest złośliwy. Michała czeka leczenie, prawdopodobnie chemioterapia. 

Jednak jak zapewnia Michał Wiśniewski, nie zamierza odwołać czy przełożyć ślubu z Dominiką Tajner, który planowany jest na początek lipca. Ukochana wspiera wokalistę i podnosi na duchu. A Michał z właściwą dla siebie energią nie załamuje rąk, tylko ma zamiar ostro walczyć z chorobą.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 25.06.2012 16:05
Źródło: mowimyjak.pl
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mariusz Raduszewski – kim jest i czym się zajmuje mąż Natalii Siwiec?
Mariusz Raduszewski – kim jest i czym się zajmuje mąż Natalii Siwiec?

Mariusz Raduszewski, mąż kontrowersyjnej Natalii Siwiec, chętnie pozuje do zdjęć ...

BAZA PORAD

Artykuły w mowimyjak.pl mają charakter edukacyjny. Redakcja mowimyjak.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.

Choroby i profilaktyka - najlepsze porady, najnowsze newsy i zdjęcia oraz materiały wideo. Profilaktyka chorób cywilizacyjnych. Ile osób w naszym kraju cierpi na schorzenia układu krążenia? Profilaktyka wczesna, utrwalanie prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia. Profilaktyka pierwotna, zapobieganie chorobom poprzez kontrolowanie. Choroby i profilaktyka układu krążenia. Choroby i profilaktyka układu oddechowego. Choroby i profilaktyka układu rozrodczego. Profilaktyka zdrowie. Choroby układu krążenia. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.