porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Załamanie nerwowe - jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy?
Załamanie nerwowe - jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy? Załamanie nerwowe często jest mylone z depresją albo nerwicą. Stany ...
Grzybica pochwy - jakie leki kupisz bez recepty?

Jakie leki bez recepty na grzybicę pochwy? CENY

Grzybica pochwy to dolegliwość, która dopada nas wyjatkowo często latem i podczas wyjazdów. Jak ją leczyć?

Lepiej zapobiegać niż leczyć

  • ELLEN, probiotyk w formie tamponu. Absolutna nowość na polskim rynku. Zawiera kompozycję szczepów bakterii kwasu mlekowego Lacto Naturel (LN), które działają pozytywnie na florę bakteryjną pochwy. Dostępne tampony Ellen:  ellen Mini, ellen Normal oraz ellen Super. Każdy posiada inną chłonność wydzieliny menstruacyjnej, lecz taką samą ilość bakterii LN. Ellen kosztuje ok. 35 zł.

  • TRIVAGIN, suplement diety, który zawiera cztery wyselekcjonowane szczepy bakterii kwasu mlekowego. Preparat wzmacnia bakterię, która chroni przed powstawaniem drobnoustrojów chorobotwórczych, w tym także grzybów. Cena: ok 39 zł.

    >>> Grzybica pochwy: objawy grzybicy pochwy, leczenie grzybicy pochwy (KLIKNIJ)

Leczenie grzybicy pochwy

  • CLOTRIMAZOLUM w postaci kremu to lek o działaniu przeciwgrzybiczym hamującym rozwój większości grzybów powodujących zakażenia skóry u ludzi. Najpopularniejszy środek na lekkie objawy grzybicy pochwy. Cena: ok 3 zł.

  • INVAG to  kapsułki dopochwowe. Zawierają bakterie kwasu mlekowego. Pomagają utrzymać prawidłową florę bakteryjną pochwy. Cena: ok. 27 zł.

  • GAŁKI PROPOLISOWE działają przeciwbakteryjne, hamują rozwój wielu bakterii, także szczepów opornych na niektóre antybiotyki. Wskazane w celu leczenia: zakażeń bakteryjnych pochwy, zapalenia pochwy i upławów ropnych w przebiegu zakażenia pochwy, świądu sromu, wyprysków sromu, jako lek wspomagający w leczeniu procesów zapalnych dróg rodnych. Cena: 10 zł.

    >>> Jak leczyć grzybicę pochwy domowymi sposobami? (KLIKNIJ)

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Grzybica pochwy: objawy grzybicy pochwy, leczenie grzybicy pochwy

Grzybica pochwy choć raz w życiu zdarza się niemal każdej dorosłej kobiecie. Objawy ma bardzo nieprzyjemne, ale stosunkowo prosto można ją wyleczyć. Grzybica pochwy: objawy grzybicy pochwy,...

Jak leczyć grzybicę pochwy? Jak się pozbyć tej dokuczliwej dolegliwości? Jak leczyć grzybicę pochwy? Jak się pozbyć tej dokuczliwej dolegliwości?

Grzybica pochwy, czyli inaczej kandydoza, to intymny problem, który spotyka 1/3 kobiet przynajmniej raz w życiu. Jeśli swędzenie i objawy podobne do zapalenia pęcherza dotyczą również ciebie,...

Jak LECZYĆ grzybicę pochwy DOMOWYMI SPOSOBAMI? Jak zapobiegać?

Grzybicy pochwy nie wyleczysz samodzielnie. Bez środków dostępnych wyłącznie na receptę to się nie uda. Możesz jedynie złagodzić uciążliwe objawy grzybicy, co da złudzenie, że choroba przeszła....

Aktualizacja: 02.09.2013 10:35
Autor: MK
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jolanta Pieńkowska od lat prowadzi najpopularniejsze programy i wydania serwisów ...

Artykuły w mowimyjak.pl mają charakter edukacyjny. Redakcja mowimyjak.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.

Choroby i profilaktyka - najlepsze porady, najnowsze newsy i zdjęcia oraz materiały wideo. Profilaktyka chorób cywilizacyjnych. Ile osób w naszym kraju cierpi na schorzenia układu krążenia? Profilaktyka wczesna, utrwalanie prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia. Profilaktyka pierwotna, zapobieganie chorobom poprzez kontrolowanie. Choroby i profilaktyka układu krążenia. Choroby i profilaktyka układu oddechowego. Choroby i profilaktyka układu rozrodczego. Profilaktyka zdrowie. Choroby układu krążenia. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.