porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak zamontować zlewozmywak? INSTRUKCJA

Montaż zlewozmywaka w blacie nie jest skomplikowany. Należy jednak pamiętać, że sposób jego montażu zależeć będzie od rodzaju zlewozmywaka. Mówimy, jak go zamontować.

Jak zamontować zlewozmywak dodano: 20.01.2012 15:08 | odpowiedz (2)

Jak zamontować zlewozmywak? Montaż zlewu nakładanego, podwieszanego i wbudowanego

W sprzedaży są dostępne różne modele zlewozmywaków: nakładane, do wbudowania w blat, podwieszane. Sposób mocowania zależy od rodzaju zlewozmywaka. Podczas montażu zlewu ważne jest odpowiednie uszczelnienie jego styku z blatem, zapobiegające wciekaniu wody pod krawędzie zlewozmywaka.

jak zamontować zlew dodano: 02.12.2012 09:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?

Richard Glatzer nie żyje. Reżyser chorował na stwardnienie zanikowe boczne ...

zlew podwieszany szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zlew podwieszany. Wszystko na temat zlew podwieszany na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.