porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE - jakie są najlepsze wróżby i zabawy? JAK WRÓŻYĆ?

Andrzejki to wieczór wróżb przypadający w nocy z 29 na 30 listopada. To także świetna okazja do zabawy przed czasem adwentu. Dawniej wróżby andrzejkowe miały charakter matrymonialny i dotyczyły tylko niezamężnych dziewcząt. Dzisiaj andrzejki nie są już traktowane tak poważnie, a wróżą sobie wszyscy! Nadal zwykle najlepszą opcją zabawy na Andrzejki są wróżby. Jak wróżyć?

Andrzejki dodano: 27.11.2013 17:24 | odpowiedz (1)

Andrzejkowe WRÓŻBY DLA DZIECI. Jak zaplanować ANDRZEJKI dla najmłodszych?

Andrzejki to świetna okazja do zorganizowania dzieciom wyjątkowego, magicznego spotkania. Z pewnością będą one zachwycone mogą wywróżyć swoją przyszłość. Czy wiesz, jakie są najfajniejsze andrzejkowe wróżby dla dzieci? Podpowiadamy, jak się bawić podczas andrzejek w przedszkolu czy andrzejkowego przyjęcia dla dzieci organizowanego w domu.

ANDRZEJKI DLA DZIECI dodano: 29.11.2012 13:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Jan Komasa – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Jan Komasa – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jan Komasa to znany polski reżyser. Pochodzi z artystycznej rodziny ...

    • Pytania(2762)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1186)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
zabawy na ANDRZEJKI szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zabawy na ANDRZEJKI. Wszystko na temat zabawy na ANDRZEJKI na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.