porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE - jakie są najlepsze wróżby i zabawy? JAK WRÓŻYĆ?

Andrzejki to wieczór wróżb przypadający w nocy z 29 na 30 listopada. To także świetna okazja do zabawy przed czasem adwentu. Dawniej wróżby andrzejkowe miały charakter matrymonialny i dotyczyły tylko niezamężnych dziewcząt. Dzisiaj andrzejki nie są już traktowane tak poważnie, a wróżą sobie wszyscy! Nadal zwykle najlepszą opcją zabawy na Andrzejki są wróżby. Jak wróżyć?

Andrzejki dodano: 27.11.2013 17:24

Andrzejkowe WRÓŻBY DLA DZIECI. Jak zaplanować ANDRZEJKI dla najmłodszych?

Andrzejki to świetna okazja do zorganizowania dzieciom wyjątkowego, magicznego spotkania. Z pewnością będą one zachwycone mogą wywróżyć swoją przyszłość. Czy wiesz, jakie są najfajniejsze andrzejkowe wróżby dla dzieci? Podpowiadamy, jak się bawić podczas andrzejek w przedszkolu czy andrzejkowego przyjęcia dla dzieci organizowanego w domu.

ANDRZEJKI 2012 dodano: 29.11.2012 13:53

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE dla dziewczynek. Jak i co wróżyć w ANDRZEJKI z koleżankami?

Twoja córka chce zaprosić swoje koleżanki na wieczór andrzejkowy i nie wiesz, jakie wróżby będą odpowiednie dla dziewczynek? Mamy dla ciebie kilka sprawdzonych pomysłów na ANDRZEJKOWE WRÓŻBY.

ANDRZEJKI 2012 dodano: 23.11.2012 13:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Anna Dereszowska- kim jest Daniel Duniak, narzeczony aktorki?
Anna Dereszowska- kim jest Daniel Duniak, narzeczony aktorki?

Po kilku miesiącach znajomości fotograf Daniel Duniak postanowił oświadczyć się ...

    • Pytania(729)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
zabawy na ANDRZEJKI szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zabawy na ANDRZEJKI. Wszystko na temat zabawy na ANDRZEJKI na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.