porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Wypadanie macicy - co to za choroba?

Obniżenie narządów rodnych u kobiet, potocznie nazywane jest wypadaniem macicy, najczęściej dotyczy pań w okresie przekwitania. Zazwyczaj tych, które w sposób naturalny rodziły dzieci powyżej czterech kilogramów lub przeszły kilka ciężkich porodów.

obniżenie narządów rodnych dodano: 05.04.2014 12:07

Wypadanie macicy - jakie objawy, przyczyny i profilaktyka?

Najpierw pojawia się uczucie ciężaru, ból w dole brzucha i okolicy krzyża, potem stany zapalne i nawracające infekcje dróg moczowych. Tak zwykle zaczyna się dolegliwość nazywana obniżeniem narządów rodnych lub prościej wypadaniem macicy.

obniżenie narządów rodnych dodano: 17.02.2014 10:21

Wypadanie macicy OPERACJA: jak przebiega? Jakie metody?

Wypadanie macicy - jeżeli dolegliwości związane z tym schorzeniem są bardzo nasilone i obniżeniu narządów miednicy towarzyszy nietrzymanie moczu, wytworzyły się uchyłki, konieczne jest leczenie operacyjne.

wypadanie macicy leczenie dodano: 17.02.2014 07:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Natalia Kukulska – kim jest? KARIERA, RODZINA
Natalia Kukulska – kim jest? KARIERA, RODZINA

Natalia Kukulska to gwiazda, której nie trzeba przedstawiać! Córka Anny ...

wypadanie macicy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wypadanie macicy. Wszystko na temat wypadanie macicy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.