porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Najbardziej trwałe rośliny na 1 listopada. Jakie kwiaty wybrać?

Często 1 listopada jedzie się na cmentarze, które położone są daleko od miejsca zamieszkania i udaje się je odwiedzać zaledwie raz czy kilka razy w roku. Jakie kwiaty wybrać w takiej sytuacji? Co zrobić żeby nagrobek wyglądał efektownie nawet długo po Wszystkich Świętych?

1 listopada dodano: 01.11.2013 09:03

Wszystkich Świętych: pomysły na stroiki i wiązanki na groby [GALERIA ZDJĘĆ]

Wiązankę na Wszystkich Świętych możesz wykonać samodzielnie. Wystarczy dobry pomysł i trochę zdolności manualnych. Pokazujemy propozycje kompozycji wykonanych z tradycyjnych chryzantem. Zobacz zdjęcia i zainspiruj się!

1 listopada dodano: 01.11.2013 09:02

Chryzantemy: Jak zrobić stroiki z kolorowych chryzantem? [WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH]

Chryzantemy, którymi tradycyjnie ozdabiamy groby w dniu Wszystkich Świętych, nie muszą być smutne. Możemy z nich stworzyć ciekawe kompozycje, stroiki, wiązanki. Zapraszamy do obejrzenia inspirującej galerii zdjęć.

1 listopada dodano: 01.11.2013 09:01

Stroik na grób. Jak zrobić wiązankę z kapusty ozdobnej? INSTRUKCJA [ŚWIĘTO ZMARŁYCH]

Klasyczne wiązanki nagrobne, w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym, robi się u nas z igliwia oraz różnorodnych kwiatów, wśród których prym wiodą chryzantemy. Kilka lat temu pojawiła się też dziwna roślina przypominająca kapustę. To jest kapusta! Mówimy, jak zrobić z niej wiązankę, oryginalną i idealną do wazonu na grobie!

1 listopada dodano: 01.11.2013 09:00

Kompozycje na groby. Jak udekorować nagrobki na 1 listopada?

1 listopada, Wszystkich Świętych, to dzień poświęcony zmarłym. Wszyscy jadą na cmentarze sprzątają groby i dekorują je na różne sposoby. Na jaką kompozycję warto się zdecydować, aby groby naszych bliskich wyglądały jak najlepiej?

1 listopada dodano: 31.10.2013 11:28

Stroik z kapusty ozdobnej na grób - jak go zrobić?

Kapusta ozdobna wywołuje skrajne reakcje – niektórzy się nią zachwycają, inni wprost przeciwnie, traktują ją jak symbol kiczu i uważają za niestosowne używanie jej w nagrobnych wiązankach. Jednak kapusta ozdobna od kilku lat jest bohaterką wiązanek i ozdób nagrobnych. Co z niej zrobić, by zachwycała?

1 listopada dodano: 30.10.2013 16:13

Co na grób zamiast chryzantem? MODNA kapusta ozdobna! GALERIA ZDJĘĆ

Zamiast dekorowania grobu tradycyjnymi chryzantemami, warto pomyśleć o innych roślinach. Dobrym pomysłem na jesienną dekorację grobu jest kapusta ozdobna. Jak wykorzystać kapustę ozdobną na Wszystkich Świętych?

dekoracja grobu dodano: 30.10.2013 13:51

Jak zrobić wiązanki na groby na Wszystkich Świętych? [VIDEO]

We Wszystkich Świętych i Zaduszki tradycyjnie odwiedzamy groby z wiązankami kwiatów. Ale im bliżej 1 listopada, tym znicze i wiązanki na groby są coraz droższe. Jak i z czego samodzielnie zrobić wiązankę na grób bliskiej osoby?

1 listopada dodano: 30.10.2013 11:57

Jak zrobić wiązankę lub wieniec na Wszystkich Świętych? KROK po KROKU

Wieńce i wiązanki do dekoracji grobów na Wszystkich Świętych można kupić w kwiaciarniach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Jeśli jednak masz wolną chwilę, poświęć ją na własnoręczne wykonanie wieńca lub wiązanki. Pokazujemy, jak to zrobić krok po kroku.

wiązanka dodano: 29.10.2013 15:49
  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Lionel Messi, kim jest i czy można nazywać go następcą Diego Maradony?
Lionel Messi, kim jest i czy można nazywać go następcą Diego Maradony?

Lionel Messi, genialne dziecko argentyńskiego futbolu, kapitan reprezentacji i najlepszy ...

    • Pytania(1933)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1080)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
wiązanki na wszystkich świętych szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wiązanki na wszystkich świętych. Wszystko na temat wiązanki na wszystkich świętych na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.