porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Wezwanie od Taniezakupy.pl - czy trzeba zapłacić?

O niejasnym regulaminie serwisu Taniezakupy.pl już w kwietniu ostrzegali internauci. Czy trzeba płacić za rejestrację? Sprawdź, co zrobić, kiedy otrzymasz wezwanie do zapłaty z serwisu Taniezakupy.pl. Mówimy, czy należy płacić za korzystanie z Taniezakupy.pl. Dowiedz, czym jest strona Taniezakupy.pl.

czy trzeba płacić za taniezakupy.pl dodano: 17.12.2013 11:10 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Karolina Gorczyca: kim jest? Co osiągnęła?
Karolina Gorczyca: kim jest? Co osiągnęła?

Karolina Gorczyca od lat ciężko pracuje na swój sukces. 28-letnia ...

    • Pytania(799)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(973)
BAZA PORAD
wezwanie do zapłaty od taniezakupy.pl co zrobić szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wezwanie do zapłaty od taniezakupy.pl co zrobić. Wszystko na temat wezwanie do zapłaty od taniezakupy.pl co zrobić na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.