porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Czym się różni KSW od MMA?

Gale KSW biją w Polsce rekordy popularności. Przy okazji pojawia się jednak wiele nieporozumień. Czy KSW i MMA to to samo? A jeżeli nie, to czym się różnią? Wyjaśniamy wątpliwości.

GALA KSW dodano: 04.06.2013 11:18

MMA. Kto jest najlepszym polskim zawodnikiem? Kim jest Mamed Khalidov?

Mamed Khalidov bardzo szybko zyskał sympatię polskich kibiców. W Polsce jest już od 1997 roku. W roku 2010 otrzymał polskie obywatelstwo. Teraz jest uznawany za najlepszego polskiego zawodnika MMA. Kim jest Mamed Khalidov i jak wspiął się tak wysoko w rankingu MMA?

boks dodano: 29.11.2011 17:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Eliza Michalik – kim jest? [RODZINA, KARIERA, PLAGIATY]
Eliza Michalik – kim jest? [RODZINA, KARIERA, PLAGIATY]

Eliza Michalik – kiedyś fundamentalistka religijna i zagorzała przeciwniczka homoseksualistów, autorka ...

    • Pytania(2745)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1183)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
WALKA PUDZIANOWSKIeGO szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. WALKA PUDZIANOWSKIeGO. Wszystko na temat WALKA PUDZIANOWSKIeGO na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.