porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Kogo obejmą wydłużone urlopy macierzyńskie? O co walczą MATKI PIERWSZEGO KWARTAŁU?

Zmiany w urlopach macierzyńskich wejdą w życie 1 września 2013 roku - od tego dnia urlop macierzyński zostanie wydłużony z 24 tygodni do 52 tygodni. Ze zmiany skorzystają również te kobiety, które przed 1 września będą jeszcze na macierzyńskim według starych zasad czyli wszystkie, które urodzą dziecko po 17 marca 2013 roku.

dłuższe urlopy macierzyńskie dodano: 16.01.2013 12:12 | odpowiedz (2)

Zmiany w urlopach macierzyńskich - kto może liczyć na dłuższy urlop macierzyński?

Zmiany w urlopach macierzyńskich - od 17 marca 2013 roku urlop macierzyński może trwać rok. Z czym wiąże się wydłużenie urlopu macierzyńskiego i kto może liczyć na dłuższy urlop macierzyński?

ciąża dodano: 25.02.2013 15:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Kim jest Sebastian Mila, bohater meczu Polska - Niemcy? [WIDEO]
Kim jest Sebastian Mila, bohater meczu Polska - Niemcy? [WIDEO]

Sebastian Mila ma 32 lata i właśnie powrócił do reprezentacji ...

    • Pytania(2132)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1103)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
urlop macierzyński nowe zasady szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. urlop macierzyński nowe zasady. Wszystko na temat urlop macierzyński nowe zasady na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.