porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Świąteczny piernik - przepis. Jak zrobić pyszny piernik na święta Bożego Narodzenia?

W Polsce piernik przyjął się w połowie XVIII wieku i był, podobnie jak w innych krajach, symbolem dobrobytu i wysokiego statusu społecznego. Dziś piernik lub pierniki kojarzą się ze Świętami Bożego Narodzenia. Nazwa piernik wywodzi się od staropolskiego słowa "pierny", czyli pieprzny. Jak zrobić doskonały piernik na święta Bożego Narodzenia?

boże narodzenie dodano: 20.12.2012 16:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Joanna Szczepkowska - kim jest?
Joanna Szczepkowska - kim jest?

Joanna Szczepkowska jest znaną i cenioną aktorką i pisarką. Mówimy ...

    • Pytania(735)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
tradycyjne ciasta na boże narodzenie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. tradycyjne ciasta na boże narodzenie. Wszystko na temat tradycyjne ciasta na boże narodzenie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.