porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

THE VOICE OF POLAND. Kto będzie jurorem w drugiej edycji programu?

To wielkie rozczarowanie. Jurorami w drugiej edycji show „The Voice of Poland” będą przebrzmiałe gwiazdy – Justyna Steczkowska i wokalista grupy TSA Marek Piekarczyk oraz ci, którzy wielkiej kariery nie zrobili i raczej nie zrobią – Patrycja Markowska oraz Baron i Tomson z zespołu Afromental.

Afromental dodano: 07.02.2013 07:22

Kiedy rusza kolejna edycja programu The Voice of Poland?

The Voice of Poland to alternatywa dla talent show TVNu. Rusza druga programu. Dowiedz się, kiedy oglądać The Voice of Poland. Mówimy, kiedy odbędzie się emisja pierwszego odcinka i jak zmieniło się The Voice of Poland.

kiedy oglądać the voice of poland dodano: 14.02.2013 17:00
PORADY EKSPERTA

Anna Sergiel

Specjalistka w branży IT

  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Emil Rau - kim jest łowca fotoradarów?
Emil Rau - kim jest łowca fotoradarów?

Emil Rau, polski kierowca, która kilka lat temu rozpoczął wojnę ...

    • Pytania(799)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(973)
BAZA PORAD
The Voice of Poland druga edycja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. The Voice of Poland druga edycja. Wszystko na temat The Voice of Poland druga edycja na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.