porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Tadeusz Mazowiecki: rodzina. Kim była żona, kim są dzieci?

Tadeusz Mazowiecki - co wiadomo o jego życiu prywatnym? Życie rodzinne pierwszego niekomunistycznego premiera po 1945 roku owiane jest tajemnicą. Prywatność rodziny Tadeusza Mazowieckiego nie była tak eksponowana, jak współczesnych polityków. Co wiadomo o jego żonie, dzieciach?

Adam Mazowiecki dodano: 03.11.2013 00:07 | odpowiedz (12)

Tadeusz Mazowiecki nie żyje. Kim był? OSIĄGNIĘCIA, RODZINA

Tadeusz Mazowiecki zmarł 28 października 2013 r. w wieku 86 lat. Co wiemy o Tadeuszu Mazowieckim, co powinniśmy zapamiętać o tej wielkiej postaci polskiej polityki trudnego okresu transformacji?

Tadeusz Mazowiecki dodano: 28.10.2013 07:28 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Agnieszka Amaro. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Agnieszka Amaro. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Agnieszka Amaro jest żoną Wojciecha Modest Amaro, jednego z najlepszych ...

    • Pytania(735)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
tadeusz mazowiecki dzieci żona szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. tadeusz mazowiecki dzieci żona. Wszystko na temat tadeusz mazowiecki dzieci żona na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.