porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

WIĄZANKI, STROIKI na Wszystkich Świętych - JAK JE ZROBIĆ samemu?

Wiązanek czy wianków na groby najbliższych nie musimy wcale kupować, niewielką fatygą i kosztem możemy zrobić je własnoręcznie. Trzeba tylko wybrać kwiaty odporne na chłód. Podpowiadamy, jak samodzielnie wykonać stroiki, które ozdobią groby na Wszystkich Świętych.

stroiki na groby dodano: 12.10.2014 11:55

Stroik na grób z kapusty ozdobnej - jak go zrobić?

Wszystkich Świętych to okazja by przyzodobić groby inaczej niż na codzień. Staramy się by nasze stroiki i wiązanki były eleganckie, modne i łądne. A tu...  kapusta ozdobna od kilku lat jest bohaterką wiązanek i ozdób nagrobnych. Co z niej zrobić, by zachwycała?

kapusta ozdobna dodano: 09.10.2014 12:26

Wiązanka na Wszystkich Świętych: jak zrobić? FILM Z INSTRUKCJĄ!

Wszystkich Świętych kojarzy nam się z grobami pieknie udekorowanymi kwiatami. Jednak wiązanka zamówiona w kwiaciarni to niemały wydatek i na dodatek  nie zawsze pożądany efekt. Mówimy, a właściwie pokazujemy, jak samodzielnie zrobić stroik na 1 listopada!

stroik na grób dodano: 09.10.2014 11:40

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Wiązanki i stroiki na groby! Czym i jak udekorować grób?[GALERIA ZDJĘĆ]

Wszystkich Świętych, to czas kiedy staramy się zadbać o groby naszych bliskich. Polska tradycja opiera się na dekorowaniu grobów wiązankami, stroikami i zniczami. W tym roku postaraj się ozdobić groby swoich bliskich z większą fantazją. Mówimy, czym i jak udekorować grób

stroiki na groby dodano: 30.10.2013 11:52
PORADY EKSPERTA

Małgorzata Majewska

MARKETING, MEDIA, PORTAL KARIERY. Od 2008 roku pracuje w wiodącym ...

  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Leszek Kuzaj - kim jest słynny rajdowiec? [KARIERA, RODZINA]
Leszek Kuzaj - kim jest słynny rajdowiec? [KARIERA, RODZINA]

Leszek Kuzaj to jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych, czterokrotny ...

    • Pytania(2136)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1103)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
stroik na cmentarz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. stroik na cmentarz. Wszystko na temat stroik na cmentarz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.