porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Stroik z kapusty ozdobnej na grób - jak go zrobić?

Kapusta ozdobna wywołuje skrajne reakcje – niektórzy się nią zachwycają, inni wprost przeciwnie, traktują ją jak symbol kiczu i uważają za niestosowne używanie jej w nagrobnych wiązankach. Jednak kapusta ozdobna od kilku lat jest bohaterką wiązanek i ozdób nagrobnych. Co z niej zrobić, by zachwycała?

1 listopada dodano: 30.10.2013 16:13

Wiązanka na Wszystkich Świętych: jak zrobić? FILM Z INSTRUKCJĄ!

Wszystkich Świętych kojarzy nam się z grobami pieknie udekorowanymi kwiatami. Jednak wiązanka zamówiona w kwiaciarni to niemały wydatek i na dodatek  nie zawsze pożądany efekt. Mówimy, a właściwie pokazujemy, jak samodzielnie zrobić stroik na 1 listopada!

stroik na grób dodano: 30.10.2013 12:26

WIĄZANKI, STROIKI na Wszystkich Świętych - JAK JE ZROBIĆ samemu?

Wiązanek czy wianków na groby najbliższych nie musimy wcale kupować, niewielką fatygą i kosztem możemy zrobić je własnoręcznie. Trzeba tylko wybrać kwiaty odporne na chłód. Podpowiadamy, jak samodzielnie wykonać stroiki, które ozdobią groby na Wszystkich Świętych.

stroiki na groby dodano: 30.10.2013 11:55

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Wiązanki i stroiki na groby! Czym i jak udekorować grób?[GALERIA ZDJĘĆ]

Wszystkich Świętych, to czas kiedy staramy się zadbać o groby naszych bliskich. Polska tradycja opiera się na dekorowaniu grobów wiązankami, stroikami i zniczami. W tym roku postaraj się ozdobić groby swoich bliskich z większą fantazją. Mówimy, czym i jak udekorować grób

stroiki na groby dodano: 30.10.2013 11:52
PORADY EKSPERTA

Anna Sergiel

Specjalistka w branży IT

  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Kim jest prof. Andrzej Nowak, kandydat prawicy na prezydenta?
Kim jest prof. Andrzej Nowak, kandydat prawicy na prezydenta?

Antoni Dudek zaproponował prof. Andrzeja Nowaka jako kandydata prawicy na ...

    • Pytania(1812)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1060)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
stroik na cmentarz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. stroik na cmentarz. Wszystko na temat stroik na cmentarz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.