porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Podatek od sprzedaży na Allegro. Kiedy musisz go zapłacić?

Aukcje internetowe nie są wolne od zobowiązań. Za wystawione przedmioty w niektórych sytuacjach musisz wnieść opłatę i zapłacić prowizję od ich sprzedaży,w innych -  podatek, który trzeba potem rozliczyć np. w formularzu PIT. Kiedy trzeba go zapłacić?

allegro dodano: 01.02.2012 14:10

Jak działa allegro.pl? Jak kupować i sprzedawać w serwisie aukcyjnym?

Allegro.pl to najpopularniejszy serwis aukcyjny w Polsce. Można na nim kupić i sprzedać właściwie wszystko. Nie wiesz jak wystawić bądź nabyć wymarzony przedmiot na Allegro? Na jakich zasadach funkcjonuje Allegro? Mówimy jak działa Allegro.pl.

allegr dodano: 28.11.2011 23:24

CHCESZ ZAROBIĆ PRZED ŚWIĘTAMI? Wystaw niepotrzebny przemiot na ALLEGRO.PL. Jak to zrobić?

Jeśli chcesz sprawnie sprzedać niepotrzebną rzecz przez Allegro, nie podchodź do aukcji niedbale. Od tego jak wygląda twoja aukcja, często zależy powodzenie i wysokość transakcji. Zobacz, czy zdjęcie wystawianego przedmiotu jest potrzebne? Czym różni się "kup teraz" od "kto da więcej"? Dlaczego przez cenę minimalną możesz stracić potencjalnych klienów? Przeczytaj, czy sprzedaż na Allegro naprawdę się opłaca?  

allegr dodano: 29.11.2011 10:33
PORADY EKSPERTA

Agnieszka Ilnicka

Jestem absolwentką studiów filozoficznych. Dodatkowo skończyłam Praktyczną Psychologię Kierowania i ...

  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Joanna Szczepkowska - kim jest?
Joanna Szczepkowska - kim jest?

Joanna Szczepkowska jest znaną i cenioną aktorką i pisarką. Mówimy ...

    • Pytania(735)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
SPRZEDAŻ NA ALLEGRO szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. SPRZEDAŻ NA ALLEGRO. Wszystko na temat SPRZEDAŻ NA ALLEGRO na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.