porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Kiszenie kapusty - co jest potrzebne?

Kapustę kiszoną warto jeść zwłaszcza w sezonie zimowym, bo kiszona kapusta, bogata w błonnik, witaminę C i probiotyki zawarte w kwasie mlekowym, wspomaga odporność na infekcje. A ukiszona i przyprawiona we własnej kuchni będzie smakowała tak, jak lubisz. Jak kisić kapustę?

kiszenie kapusty dodano: 13.08.2014 12:41

Które firmy truły nas szkodliwą solą przemysłową przez 10 lat? Jakich produktów unikać?

CBŚ ustaliło już nazwy 88 firm, które w swoich produktach używało soli przemysłowej, której składniki mogą mieć działanie rakotwórcze. Zabezpieczono 500 ton soli odpadowej, którą dodawano do przetworów rybnych, mięsnych i pieczywa.

afera solna dodano: 13.03.2012 20:09 | odpowiedz (20)

Lista firm, które używają bezpiecznej soli. Sprawdź, co jesz!

Afera solna ciągle się rozwija, CBŚ nie ujawnia listy firm, które używały soli przemysłowej, ale są w Polsce firmy, które deklarują i potrafią udowodnić używanie wyłącznie sprawdzonej soli spożywczej. Przedstawiamy listę firm produkujących pożywienie i wykorzystujących bezpieczną sól morską lub kamienną.

afera solna dodano: 11.03.2012 22:33 | odpowiedz (8)

Jak KISIĆ OGÓRKI? Podajemy PRZEPIS na KISZENIE ogórków

Jeśli masz dostęp do dobrych, ekologicznych ogórków, warto zakisić je samodzielnie. Nie jest to wcale trudne, a korzyści z regularnego jedzenia kiszonek są dla zdrowia wcale niemałe.

fermentacja dodano: 13.06.2012 07:58 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]

Robert Leszczyński nie żyje - ta wiadomość zasmuciła wiele osób nie ...

sól kamienna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. sól kamienna. Wszystko na temat sól kamienna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.