porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Kiszenie kapusty - co jest potrzebne?

Kapustę kiszoną warto jeść zwłaszcza w sezonie zimowym, bo kiszona kapusta, bogata w błonnik, witaminę C i probiotyki zawarte w kwasie mlekowym, wspomaga odporność na infekcje. A ukiszona i przyprawiona we własnej kuchni będzie smakowała tak, jak lubisz. Jak kisić kapustę?

kiszenie kapusty dodano: 13.08.2014 12:41

Które firmy truły nas szkodliwą solą przemysłową przez 10 lat? Jakich produktów unikać?

CBŚ ustaliło już nazwy 88 firm, które w swoich produktach używało soli przemysłowej, której składniki mogą mieć działanie rakotwórcze. Zabezpieczono 500 ton soli odpadowej, którą dodawano do przetworów rybnych, mięsnych i pieczywa.

afera solna dodano: 13.03.2012 20:09 | odpowiedz (20)

Lista firm, które używają bezpiecznej soli. Sprawdź, co jesz!

Afera solna ciągle się rozwija, CBŚ nie ujawnia listy firm, które używały soli przemysłowej, ale są w Polsce firmy, które deklarują i potrafią udowodnić używanie wyłącznie sprawdzonej soli spożywczej. Przedstawiamy listę firm produkujących pożywienie i wykorzystujących bezpieczną sól morską lub kamienną.

afera solna dodano: 11.03.2012 22:33 | odpowiedz (8)

Jak KISIĆ OGÓRKI? Podajemy PRZEPIS na KISZENIE ogórków

Jeśli masz dostęp do dobrych, ekologicznych ogórków, warto zakisić je samodzielnie. Nie jest to wcale trudne, a korzyści z regularnego jedzenia kiszonek są dla zdrowia wcale niemałe.

fermentacja dodano: 13.06.2012 07:58 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka

Miesiąc temu 24-letnia Marta Giermasińska rozpoczęła pracę w elektrociepłowni w ...

sól kamienna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. sól kamienna. Wszystko na temat sól kamienna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.