porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Łukasz Kruczek - trener Kamila Stocha. Kim jest Łukasz Kruczek?

Łukasz Kruczek gdy obejmował kadrę skoczków, niewielu w niego wierzyło. Furory bynajmniej jako skoczek nie zrobił, to dlaczego miałby być dobrym trenerem, zastanawiali się eksperci. Jednak Łukasz Kruczek udowodnił wszystkim niedowiarkom, jak bardzo się mylili! Przeczytaj wszystko o trenerze Kamila Stocha!

kadra dodano: 03.01.2012 05:41 | odpowiedz (2)

Dawid Kubacki – kim jest ten młody, utalentowany skoczek narciarski?

Polska kadra skoczków narciarskich z sezonu na sezon staje się coraz mocniejsza. Obok Kamila Stocha czy Piotra Żyły kibice pokładają coraz większe nadzieje m.in. w Dawidzie Kubackim. Kim jest Dawid Kubacki?

dawid kubacki dodano: 27.11.2013 07:47

Jakie konkursy objęte są programem Turnieju 4 Skoczni 2012/13?

Turniej Czterech Skoczni w skokach narciarskich odbywa się  już po raz 61! Kolejny konkurs będzie można oglądać na przełomie lat 2012 i 2013. Tradycyjnie jest podzielony pomiędzy dwie skocznie niemieckie i dwie austriackie. Gdzie i kiedy będą starty skoczków w Turnieju 4 Skoczni?

Adam Małysz dodano: 28.12.2012 11:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

    • Pytania(2764)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1186)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
skoczkowie narciarscy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. skoczkowie narciarscy. Wszystko na temat skoczkowie narciarscy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.