porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Co powinna wiedzieć każda młoda kobieta? Elementarz wiedzy życiowej

Ha, chyba prościej by było wymienić to, czego młoda kobieta nie musi wiedzieć. Bo nie musi (może, ale nie musi) wiedzieć, ile gatunków pająków mieszka w amazońskiej dżungli, którego dnia w tygodniu odbiera się śmieci z domów pod Zurychem i jak długi jest najdłuższy tunel w Austrii.  Jest jednak pakiet wiedzy, którego kobieta nie może zignorować. Mówimy, co powinna wiedzieć każda młoda kobieta!

co powinna wiedzieć kobieta dodano: 28.05.2013 12:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Anna Wojciechowska, partnerka Jacka Rozenka: kim jest? Co osiągnęła?
Anna Wojciechowska, partnerka Jacka Rozenka: kim jest? Co osiągnęła?

Od kilku tygodni na większych galach Jacek Rozenek pojawia się ...

    • Pytania(807)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(973)
BAZA PORAD
rycerz na białym koniu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. rycerz na białym koniu. Wszystko na temat rycerz na białym koniu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.