porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

ALIMENTY na żonę, alimenty na męża: kiedy TRZEBA PŁACIĆ?

Rozwód to nic przyjemnego i często wiąże się z alimentami na żonę lub męża. Jednak jeśli przebiega za porozumieniem stron, jest nieco łatwiejszy niż wtedy, gdy na sali sądowej małżonkowie obwiniają się nawzajem o rozpad małżeństwa. Co ciekawe, i w jednej, i w drugiej sytuacji można starać się o alimenty od byłego współmałżonka. Na jakich zasadach?

alimenty dodano: 17.09.2013 10:13

Czym jest rozwód z orzekaniem o winie? Rozwód i alimenty. Orzeczenie o winie a obowiązek alimentacyjny

Rozwód z orzekaniem o winie jest zawsze uzasadniony w przypadku, gdy jedna ze stron czuje się niewinna rozkładu pożycia małżeńskiego. Dowiedz się, jakie są skutki rozwodu z orzekaniem o winie. Kiedy taki rozwód może mieć miejsce? Kiedy po rozwodzie powstaje i wygasa obowiązek alimentacyjny?

orzeczenie o winie dodano: 13.05.2013 16:20
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Patrycja Mikuła z programu Enjoy the view – kim jest?
Patrycja Mikuła z programu Enjoy the view – kim jest?

Enjoy the view, to jedna z nowych propozycji telewizji Viva ...

    • Pytania(768)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
rozwód z orzekaniem o winie alimenty szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. rozwód z orzekaniem o winie alimenty. Wszystko na temat rozwód z orzekaniem o winie alimenty na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.