porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Punkt P – jak go znaleźć?

Gdzie jest punkt P u mężczyzny? Jak go znaleźć i w jaki sposób stymulować, by sprawić partnerowi rozkosz? Podpowiadamy gdzie leży punkt P - jedno z najbardziej czułych na dotyk męskich stref erogennych.

punkt p dodano: 01.09.2014 11:33

Punkt P – co to jest?

Punkt P jest jedną z najważniejszych stref erogennych mężczyzny, którego stymulacja może sprawiać olbrzymią przyjemność. Co to jest punkt P? Gdzie jest zlokalizowany? Sprawdź, gdzie szukać punktu P na mapie męskiego ciała.

punkt p dodano: 01.09.2014 11:33

Punkt P – jak go pobudzić? [SPRAWDZONE SPOSOBY]

Jak stymulować punkt P u mężczyzny, by doprowadzić go do orgazmu? Oto dwa sposoby pobudzania punktu P.

punkt p dodano: 01.09.2014 11:31

KOBIECY ORGAZM. W jakich pozycjach się kochać, by satysfakcja była gwarantowana?

Jak się kochać, żeby seks zawsze kończył się orgazmem? Jakie pozycje gwarantują spełnienie? Jak uprawiać seks, aby dawał obu stronom zadowolenie i poczucie szczęścia? Nie ma jednej uniwersalnej recepty. Jest za to sporo podpowiedzi! Poznaj je.

dobry seks dodano: 29.01.2013 08:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Denis Urubko, himalaista, który został Polakiem?
Kim jest Denis Urubko, himalaista, który został Polakiem?

Jeden z najwybitniejszych himalaistów na świecie został Polakiem. Denis Urubko ...

punkty erogenne mężczyzny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. punkty erogenne mężczyzny. Wszystko na temat punkty erogenne mężczyzny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.