porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Kaczka z jabkami - jak zrobić? PRZEPIS

Kaczka na stole zawsze budzi aplauz. Najczęściej pieczemy ją z jabłkami - danie sprawdzone, przez wszystkich lubiane. Ale czasem wato spróbować czegoś nowego, albo starego. Podajemy dwa przepisy z dawnej kuchni litewskiej. Poczciwa kaczka z jabłkami inaczej przyprawiona zachwyci nowym smakiem.

kaczka dodano: 06.03.2015 09:49

Jak zrobić pierś kaczki z rabarbarem? Podajemy dobry przepis na kaczkę!

Rabarbar dostępny jest przez całe lato. Jest bogaty w potas, wapń, magnez, żelazo, witaminy C, B1, A. Przygotowany z mięsem nie zakwaszającym organizmu staje się zdrowym obiadem.

kaczka dodano: 18.04.2013 10:11

Jak upiec kaczkę z jabłkami? Podajemy dobry przepis na kaczkę

Kaczka z jabłkami to jedno z najsmaczniejszych dań z kaczki. Warto więc poznać dobry przepis - jak smacznie przyrządzić kaczkę? Podpowiadamy sprawdzony przepis na kaczkę z jabłkami.

dania z kaczki dodano: 03.04.2013 21:17 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nick Cave: co wiemy o muzyku? [KARIERA, RODZINA]
Nick Cave: co wiemy o muzyku? [KARIERA, RODZINA]

Nick Cave naprawdę nazywa się Nicholas Edward Cave. Urodził się ...

przepis na kaczkę szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. przepis na kaczkę. Wszystko na temat przepis na kaczkę na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.