porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak ZAMKNĄĆ swoje KONTO w banku? Czy likwidacja lub zmiana konta bankowego kosztuje?

Dziś właściwie każde konto możemy otworzyć za darmo. Konkurencja jest tak duża, że bank, który zdecydowałby się pobierać opłatę za otwarcie rachunku strzeliłby sobie w stopę. Jednak to właśnie z powodu tej konkurencji w wielu bankach będziemy musieli zapłacić za zamknięcie konta bądź zmianę profilu rachunku. Kwoty te potrafią być naprawdę duże!

 

ile kosztuje zamknięcie konta w banku dodano: 19.04.2012 22:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Kim jest Irena Szewińska? Z jaką chorobą się zmaga Irena Szewińska?
Kim jest Irena Szewińska? Z jaką chorobą się zmaga Irena Szewińska?

Irena Szewińska to jedna z najbardziej znanych polskich sportsmenek. Wielokrotna ...

    • Pytania(722)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
przeniesienie konta do innego banku szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. przeniesienie konta do innego banku. Wszystko na temat przeniesienie konta do innego banku na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.