porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Gdzie NAPRAWIAĆ SAMOCHÓD?

Sprawdzanie sprawności hamulców, akumulatora, poziomu oleju czy płynu w układzie chłodniczym nie jest tylko niepotrzebnym zawracaniem głowy. To kwestia naszego bezpieczeństwa. A także, wbrew pozorom, ograniczenia kosztów. Mówimy po co serwisować samochód. 

auto dodano: 05.01.2012 14:54 | odpowiedz (1)

BADANIE TECHNICZNE - CENNIK. Ile kosztuje badanie techniczne samochodu osobowego?

Badanie techniczne samochodu trzeba zrobić co roku. Mimo zmian w sposobie przeprowadzania okresowych badań technicznych bez zmian pozostały opłaty pobierane za ich wykonanie. Za przegląd samochodu zapłacimy 98 złotych (+1 zł opłaty na CEPIK), w przypadku motocykla opłata wynosi 62 złote. Czy zmieni się cennik opłat za badanie techniczne?

badania techniczne cennik dodano: 30.09.2012 21:05
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Robert Gawliński?
Kim jest Robert Gawliński?

Robert Gawliński, lider zespołu Wilki. Czy zostanie jurorem programu the ...

przegląd rejestracyjny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. przegląd rejestracyjny. Wszystko na temat przegląd rejestracyjny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.