porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Syria i łamanie praw człowieka. Co się dzieje na Bliskim Wschodzie?

Od marca 2011 roku w Syrii zginęło tysiące ludzi. Reżim Bashara al-Assada dokonuje aresztowań, porwań i morduje cywili oraz osoby związane z opozycją. Arabska wiosna ludów pochłonęła już wiele ofiar, a konflikt ciągle się zaostrza - czy wybuchnie wojna domowa? Jakie prawa człowieka są łamane w Syrii?

Bashar al-Assad dodano: 13.03.2012 14:57

Kim jest prezydent Syrii? Czy Baszar Al- Assad od zawsze miał być prezydentem Syrii?

W krajach arabskich rozpowszechnia się wiosna ludów. Społeczeństwo buntuje się przeciwko dyktatorom, padają kolejny rządy w Egipcie, Tunezji, Libii. Kim jest syryjski prezydent jeden z ostatnich nie obalonych przywódców?

baszar dodano: 03.11.2011 10:42
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?

Andrzej Duda do niedawna polityk nieznany szerszemu gronu wyborców - zdobył ...

prezydent Syrii szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. prezydent Syrii. Wszystko na temat prezydent Syrii na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.