porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Prezentacja multimedialna: Jak ją przygotować? Jak przedstawić? Wystąpienia publiczne: praktyczne porady. O czym trzeba pamiętać podczas wygłaszania prezentacji?

W szkole, na uczelni i w pracy musimy czasem poprowadzić prezentację multimedialną. Aby nie tylko "zaliczyć" to zadanie, ale też zrobić na publiczności wrażenie, musimy się do swojego wystąpienia przygotować. Nie jest to wcale trudne. Wystarczy pamiętać o kilku zasadach.

Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Zula Walkowiak z Top Model. Co ma wspólnego z seksaferą?
Zula Walkowiak z Top Model. Co ma wspólnego z seksaferą?

Zula Walkowiak z "Top Model" dorzuca swoje trzy grosze do ...

    • Pytania(799)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(973)
BAZA PORAD
prezentacja multimedialna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. prezentacja multimedialna. Wszystko na temat prezentacja multimedialna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.