porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak malować posadzkę z betonu? [SPRAWDZONE RADY]

Gdy wybrałeś już farbę do betonu i odpowiednio przygotowałeś jego powierzchnię, sprawdź, jak malować beton. Malowanie posadzki betonowej różni się trochę od malowania ścian i sufitów.

farba do betonu dodano: 28.06.2014 17:00

Czym pomalować posadzkę betonową? [SPRAWDZONE RADY]

Posadzki betonowe są bardzo trwałe i odporne na zniszczenie, ale niezbyt piękne. Odpowiednia farba odmieni ich ponury wygląd i sprawi, że będą łatwiejsze do czyszczenia.

farba do betonu dodano: 28.06.2014 16:59

Jaka POSADZKA sprawdzi się w GARAŻU?

Posadzka w garażu to nawierzchnia intensywnie użytkowana. Do jej wykonania stosuje się np. wylewki betonowe, posadzki żywiczne czy posadzki z masy cementowej. Podłoga w garażu może być również pokryta płytkami ceramicznymi. Sprawdź, jaka posadzka będzie najlepsza do twojego garażu.

farby do betonu dodano: 28.08.2012 10:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Anna Gzyra: kim jest? [RODZINA, KARIERA]
Anna Gzyra: kim jest? [RODZINA, KARIERA]

Piękna, utalentowana, skromna. Anna Gzyra to jedna z najciekawszych polskich ...

    • Pytania(1603)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1035)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
posadzka betonowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. posadzka betonowa. Wszystko na temat posadzka betonowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.