porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

O czym jest program Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Polsat przygotował na wiosnę 2014 oryginalne telewizyjne show - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". O czym jest nowy program z wiosennej ramówki Polsatu? Sprawdź, jakie są zasady programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poznaj uczestników i jury nowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Wiosenna ramówka POLSATU 2013. Co nowego zobaczymy w lutym w telewizji?

To koniec wizyt w Hotelu 52. W wiosennej ramówce Polsatu nie zobaczymy 7 sezonu serialu. Tym razem producenci przygotowali propozycję kryminalną - nowy serial "Na krawędzi". Zobacz, co jeszcze zmieni się w wiosennej ramówce Polsatu 2013.

hotel 52 7 sezon dodano: 05.02.2013 06:28
PORADY EKSPERTA

Agata Kieszkowska

Ekspert Muratorfinanse.

  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Kim jest Karolina Kopocz?
Kim jest Karolina Kopocz?

Półtora roku temu Maciej Szaciłło związał się z dziennikarką Karoliną ...

    • Pytania(750)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
polsat wiosenna ramówka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. polsat wiosenna ramówka. Wszystko na temat polsat wiosenna ramówka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.