porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Czym jest "Pierwsza Książka Mojego Dziecka"? Dlaczego ludzie kultury piszą petycje do ministra?

Choć na polskim rynku wydawniczym funkcjonuje kilka wydawnictw, które wydają książki dla dzieci na najwyższym poziomie artystycznym - jednak to ciągle za mało. Zalewani jesteśmy masą popowych i po prostu brzydkich książek dla dzieci. Tym bardziej zdziwienie wywołuje fakt, że Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zamiast promować książki na wysokim poziomie - finansuje "Pierwszą Książkę Mojego Dziecka", która wizualnie pozostawia wiele do życzenia.

Bogdan Zdrojewski dodano: 23.04.2013 14:10 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Nela Mała Reporterka - kim jest?
Nela Mała Reporterka - kim jest?

Mała Nela jest prawdopodobnie najmłodszą reporterką na świecie. Gdzie była ...

    • Pytania(791)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
petycja do ministra Zdrojewskiego szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. petycja do ministra Zdrojewskiego. Wszystko na temat petycja do ministra Zdrojewskiego na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.