porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Dlaczego PAPAJA nazywana jest cudem natury?

Papaja jest bogata w kwas foliowy, cynk, potas, magnez oraz różnorakie witaminy. Jak wygląda? Skąd pochodzi? Na te i wiele innych pytań postaramy się za chwilę odpowiedzieć.

cynk dodano: 04.12.2011 00:00

Jak wygląda DURIAN, owoc o bardzo dziwnym zapachu?

Durian to jeden z najgorzej pachnących owoców na świecie. Smakosze mówią, że jest pyszny, a przeciwnicy durianów uciekają czując, choćby z odległości kilku metrów jego specyficzny zapach.

brzydki zapach owocu dodano: 28.11.2011 10:24

Co to jest SMOCZY OWOC? Czy gruszka może smakować jak truskawka?

Pitaja, smoczy owoc czy gruszka truskawkowa to tylko niektóre z nazw dla jednego z najdziwniejszych owoców świata. Jak wygląda? Skąd pochodzi? Jak smakuje? Dowiedz się co to za owoc.

egzotyczne owoce dodano: 21.11.2011 09:50

Jak smakują INKASKIE JAGODY?

W Polsce inkaskie jagody występują przede wszystkim jako doniczkowe rośliny ozdobne. W swoim naturalnym środowisku roślina jest o wiele większa i wydaje owoce o intrygującym smaku. Jaki to smak? Jak wygląda ten owoc? Gdzie rośnie?

inkaskie jagody dodano: 05.12.2011 11:00

Czy powiedzieć trudna sprawa, jak wygląda GUJAWA?

Gujawa, gruszla właściwa, guajawa, guawa jest niewielkim drzewem dorastającym 9 metrów wysokości. Drzewo kwitnie raz lub 2 razy do roku. Kwiaty są duże, białe i bardzo silnie pachną. Gdzie rośnie to drzewo? Jak smakują i jak wyglądają jego owoce?

dieta dodano: 05.12.2011 11:17
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

owoce świata szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. owoce świata. Wszystko na temat owoce świata na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.