porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

OŚWIETLENIE KUCHNI. Jak dobrze oświetlić kuchnię?

Jakie oświetlenie wybrać do kuchni? Ile źródeł światła jest potrzebnych? Jak oświetlić blat roboczy, a jak wyspę kuchenną? Zdradzamy odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące praktycznego oświetlenia kuchennego.

oświetlenie blatu dodano: 28.10.2012 15:13

Jakie OŚWIETLENIE wybrać do wnętrz, by mieszkanie było KOMFORTOWE?

Czy oświetlenie sztuczne daje taki sam komfort widzenia jak światło naturalne? Odpowiednio dobrane sztuczne oświetlenie zarówno barwą, jak i natężeniem źródeł światła zbliżone jest do naturalnego. Warto też zaopatrzyć się w mechanizmy służące do regulowania natężenia światła i dostosowywania go do funkcji pomieszczenia oraz kreowania nastrojów.

barwa światła dodano: 18.07.2012 15:42
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Kim jest Alina Kabajewa, ukochana Władimira Putina?
Kim jest Alina Kabajewa, ukochana Władimira Putina?

W lutym 2014 roku, podczas olimpady w Soczi, świat obiegła ...

    • Pytania(750)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
oświetlenie wyspy kuchennej szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. oświetlenie wyspy kuchennej. Wszystko na temat oświetlenie wyspy kuchennej na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.