porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Olej w kuchni - jaki olej do jakiej potrawy?

Olej w kuchni jest niezastąpiony. Oleju używamy przede wszystkim do smażenia i sałatek. Dobrej jakości oleje mają korzystne właściwości dla zdrowia. Jak umiejętnie korzystać z dobrodziejstw olejów, jak je właściwie stosować i wybierać do potraw?

olej do smażenia dodano: 25.06.2015 12:39

Naturalne kosmetyki: mleczko i olej kokosowe

Kokos zawiera witaminy B2, B6, C i E oraz kwas foliowy, potas, wapń, magnez, fosfor, żelazo, sód i cynk. W kosmetyce wykorzystywane są olej oraz mleczko - można kupić gotowe kosmetyki lub - do czego zachęcamy - skorzystać z produktów... spożywczych. Koniecznie ekologicznych.

kokos dodano: 02.03.2015 11:18

Jak zrobić pastę do mycia zębów? Domowy sposób na czyszczenie zębów

Pasty do zębów nie trzeba kupować w sklepie. Można ją zrobić domowym sposobem, używając oleju kokosowego i sody oczyszczonej. Mówimy jak zrobić domową pastę do zębów, bez szkodliwego fluoru!

higiena jamy ustnej dodano: 26.10.2013 11:45

Dieta na zdrowe zęby. Najlepsza dieta, by mieć piękne, białe zęby bez próchnicy?

Skuteczna dieta na zdrowe zęby pozwoli ci uniknąć próchnicy i bolesnego leczenia zębów. Produkty polecane w diecie czyli ryby, jajka, czy … wodorosty pomogą ci zachować zdrowe zęby przez długi czas. Jakie są zasady diety na zdrowe zęby?

dieta dodano: 23.01.2013 23:08

OLEJEK KOKOSOWY - jakie ma właściwości i jak go używać?

Olej kokosowy jest nie tylko jednym z najzdrowszych olejów jadalnych - idealnie nadaje się do gotowania zamiast popularnego słonecznika i rzepaku, ale ma też mnóstwo dobroczynnych właściwości dla skóry i włosów. Jak używać oleju kokosowego?

olej kokosowy działanie dodano: 27.06.2012 14:22 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]

Ola Ciupa najczęściej kojarzona jest z teledyskami Donatana. Jednak piękna ...

olej kokosowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. olej kokosowy. Wszystko na temat olej kokosowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.