porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Co oznacza kłucie w sercu? Kiedy jest to niegroźne kłucie, a kiedy poważna choroba? Jakich symptomów nie wolno lekceważyć?

Gdy z lewej strony klatki piersiowej poczujemy się ostry ból - chwytamy ręką za serce. Niedobrze – myślimy sobie. Ale tam nie ma serca. Co więc nas niepokoi i boli?

ból kręgosłupa dodano: 29.05.2013 12:11

Czy KŁUCIE w okolicach SERCA to objaw choroby?

Gdy z lewej strony klatki piersiowej poczujemy ostry ból - kłucie, chwytamy ręką za serce. Ale tam nie ma serca. A więc co naprawdę nas boli? Czego objawem może być ból (kłucie lub pieczenie) w okolicach serca? Czy to objaw choroby i jak zmniejszyć te dolegliwości?

ból serca dodano: 27.08.2013 20:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wojciech Modest Amaro – kim jest? KARIERA, RODZINA
Wojciech Modest Amaro – kim jest? KARIERA, RODZINA

Wojciech Modest Amaro, właściciel Atelier Amaro jest docenionym kucharzem nie ...

nerwoból szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. nerwoból. Wszystko na temat nerwoból na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.