porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Ocet jabłkowy WŁAŚCIWOŚCI. Dlaczego warto używać octu jabłkowego?

Ocet jabłkowy. Już w czasach starożytnych, a później przez wieku w tzw. medycynie ludowej, stosowano go jako lek. Współczesne badania naukowe potwierdziły jego korzystne działanie na organizm człowieka. Jakie zalety ma ocet jabłkowy (czyli kwas octowy) i jak go stosować?

cholesterol HDL dodano: 02.02.2015 12:46

Wiesiołek dobry nie tylko na serce. Na co jeszcze pomaga wiesiołek?

Medycyna od dawna wykorzystuje właściwości lecznicze roślin. Jedną z takich roślin jest wiesiołek. W Polsce występuje ok. 30 różnych gatunków tego ziela, lecz najczęściej spotykany jest wiesiołek dwuletni. Na co pomaga wiesiołek?

olej z wiesiołka dodano: 10.09.2012 16:00

Nadwaga i jej skutki - dlaczego należy utrzymywać prawidłową wagę ciała?

Przez niewłaściwą dietę i coraz bardziej stresujący tryb życia oraz pracę coraz więcej osób cierpi na nadwagę. Może ona okazać się nie tylko groźna dla zdrowa, ale również życia. Poznaj skutki nadwagi!

cholesterol dodano: 28.08.2012 10:09

Co wiesz o zawale serca? Sprawdź, czy nie jesteś nim zagrożony.

Palisz, jesteś po 40., masz nadwagę i nadciśnienie, a w twojej rodzinie zdarzały się przypadki chorób serca? W takim razie jesteś w grupie podwyższonego ryzyka! W Polsce co roku do szpitali trafia około 100 tys. pacjentów z objawami choroby niedokrwiennej mięśnia sercowego, popularnie zwanej zawałem. Jak się uchronić przed tą groźną chorobą?

choroby serca dodano: 14.10.2011 13:29
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]

Joanna Keszka prowadzi najseksowniejszy projekt skierowany do kobiet, czyli Barbarellę ...

miażdzyca szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. miażdzyca. Wszystko na temat miażdzyca na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.