porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Kim jest PATRYK CHOJNOWSKI, złoty medalista paraolimpiady w Londynie?

Polscy sportowcy na igrzyskach olimpijskich wywalczyli 10 medali. Nasi zawodnicy reprezentujący nasz kraj na igrzyskach paraolimpijskich w pierwszych pięciu dni zdobyli trzy złote medale. Jeden z nich zdobył Patryk Chojnowski w tenisie stołowym. Jak tego dokonał?

igrzyska paraolimpijskie w londynie 2012 dodano: 03.09.2012 15:21

Londyn 2012. Jak Przemysław Miarczyński zdobył brąz w żeglarstwie?

W poniedziałek, 7 sierpnia, reprezentant Polski Przemysław Miarczyński zdobył kolejny medal - tym razem brązowy. Jak tego dokonał? Czy to jego największe osiągnięcie w karierze?

brązowy medal dodano: 07.08.2012 15:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Piotr Bukowiecki - kim jest?

Dorota Gardias od prawie pół roku jest mamą małej Hani ...

    • Pytania(729)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
medale dla Polski w Londynie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. medale dla Polski w Londynie. Wszystko na temat medale dla Polski w Londynie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.