porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 18

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto firma Uccoi produkująca meble z pleksi i propozycja szafki dla dzieci "Uszy żyrafy" zaprojektowanej przez Magdę Machajską.

aranżacja mieszkania dodano: 03.04.2012 12:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Bogdan Przybylski, ojciec Anny Przybylskiej - kim był?
Bogdan Przybylski, ojciec Anny Przybylskiej - kim był?

Anna Przybylska wielokrotnie podkreślała, że wszystko w swoim życiu zawdzięczała ...

    • Pytania(2152)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1104)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
meble z pleksi szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. meble z pleksi. Wszystko na temat meble z pleksi na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.