porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak urządzić orientalne mieszkanie?

Zaprośmy do wnętrza malowniczy folklor Maroka, ustawiając w mieszkaniu orientalne dodatki. Na sposób orientalny można ozdobić każde wnętrze. Wzorzysta ceramika urozmaici kuchnię, lampiony i bogate tkaniny stworzą romantyczną atmosferę w sypialni. Świeczniki pomogą się odprężyć w łazience podczas relaksującej kąpieli. Zapraszając znajomych również możemy ich ugościć w marokańskim stylu - przyrządźmy aromatyczne potrawy, które podamy na bogatej zastawie. Dajmy się ponieść tajemniczej magii.

aromatyczne potrawy dodano: 04.09.2013 10:24
PORADY EKSPERTA

Agata Kieszkowska

Ekspert Muratorfinanse.

  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jolanta Pieńkowska od lat prowadzi najpopularniejsze programy i wydania serwisów ...

    • Pytania(1962)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1084)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
marokański styl szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. marokański styl. Wszystko na temat marokański styl na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.