porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak urządzić orientalne mieszkanie?

Zaprośmy do wnętrza malowniczy folklor Maroka, ustawiając w mieszkaniu orientalne dodatki. Na sposób orientalny można ozdobić każde wnętrze. Wzorzysta ceramika urozmaici kuchnię, lampiony i bogate tkaniny stworzą romantyczną atmosferę w sypialni. Świeczniki pomogą się odprężyć w łazience podczas relaksującej kąpieli. Zapraszając znajomych również możemy ich ugościć w marokańskim stylu - przyrządźmy aromatyczne potrawy, które podamy na bogatej zastawie. Dajmy się ponieść tajemniczej magii.

aromatyczne potrawy dodano: 04.09.2013 10:24
PORADY EKSPERTA

Radosław Murat

Redaktor działu Budowa w miesięczniku Murator

  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Kim jest Marta Manowska, prowadząca show "Rolnik szuka żony"?
Kim jest Marta Manowska, prowadząca show "Rolnik szuka żony"?

Swoją żywiołością, naturalnymi reakcjami, błyskotliwością oraz nieziemskim uśmiechem uwiodła widzów ...

    • Pytania(2293)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1129)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
marokański styl szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. marokański styl. Wszystko na temat marokański styl na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.