porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Irlandia – dlaczego warto odwiedzić ten kraj?

Irlandia, oblana wodami Mórz Irlandzkiego i Celtyckiego oraz Oceanu Atlantyckiego, przyciąga turystów swym bogactwem i tajemniczością. Na zielonej wyspie możecie podziwiać klify, góry, morze i poszaleć w wielkich aglomeracjach. Mówimy, dlaczego warto odwiedzić Irlandię.

irlandia dodano: 04.05.2015 14:11

Majówka na Podzamczu - piknik, prezentacja Pucharu UEFA i pokaz w Parku Fontann

W sobotę 2 maja 2015 roku na warszawskim Podzamczu zaplanowano wielki rodzinny piknik. W programie zawody sportowe, spotkania z mistrzami football freestyle, koncerty i multimedialny pokaz w Parku Fontann.

długi weekend dodano: 29.04.2015 15:17

Majówka dla aktywnych - Bieg Flagi i Bieg Konstytucji 3 Maja

Weekend majowy spędzasz w Warszawie? Wykorzystaj ten czas aktywnie. Uczestnicząc w jednej z kilku zaplanowanych wówczas imprez biegowych, możesz nie tylko uczcić rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, ale też pomóc potrzebującym.

bieg flagi dodano: 02.05.2015 09:35

Jak zorganizować dzieciom majówkę?

Najczęściej spędzamy majówkę rodzinnie. W końcu podczas tego długiego weekendu odpoczynek należy się także dzieciom. Czym zająć dzieci, by nie zmarnowały wolnego czasu i wypoczęte wróciły do szkoły? Mówimy, jak zorganizować dzieciom majówkę.

majówka dodano: 01.05.2014 04:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?

Ma dopiero 43 lata, za sobą prężną karierę polityczną, a ...

majówka z dzieckiem szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. majówka z dzieckiem. Wszystko na temat majówka z dzieckiem na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.