porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Co znaczą kształty odlane z wosku? [LANIE WOSKU w Andrzejki 2013]

Zabawa andrzejkowa bez lania wosku i wróżenia nie może być imprezą andrzejkową. 30 listopada oddamy się zabawom andrzejkowym. Najpopularniejszą wróżbą jest lanie wosku. Wystarczy miska z zimną wodą, klucz z dużą dziurką, kilka świec i oto otrzymujemy woskowe kształty. Czy wiesz, co oznaczają poszczególne kształty odlane z wosku? Podpowiadamy, jak zinterpretować kształty odlane z wosku. Jak lać wosk?

Andrzejki dodano: 29.11.2013 13:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Elaiza, Elżbieta Steinmetz - Polka w barwach Niemiec na Eurowizji. Kim jest?
Elaiza, Elżbieta Steinmetz - Polka w barwach Niemiec na Eurowizji. Kim jest?

Reprezentanką Niemiec na Eurowizjii 2014 będzie wokalistka polskiego pochodzenia, Elżbieta ...

    • Pytania(791)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(973)
BAZA PORAD
LANIE WOSKU ZNACZENIE szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. LANIE WOSKU ZNACZENIE. Wszystko na temat LANIE WOSKU ZNACZENIE na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.