porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Lampki na choinkę - na co zwrócić uwagę kupując światełka choinkowe?

Kolorowe światełka zdobią nie tylko choinkę, ale także okna, balkony i drzewka przed domem. To one podkreślają wyjątkowy nastrój tworząc ciepły świąteczny klimat. Czym kierować się przy ich wyborze?

lampki choinkowe dodano: 05.12.2013 08:52

Jak naprawić lampki choinkowe?

W trakcie przedświątecznego szaleństwa czeka na nas wiele trudności. Złośliwe myszy mogą poprzegryzać kable w lampkach choinkowych, a jedna przepalona żarówka może zgasić cały łańcuch. Co zrobić, jeśli kupno nowych lampek nie wchodzi w grę. jak naprawić lampki choinkowe?

lampki choinkowe dodano: 13.12.2013 18:23

LAMPKI NA CHOINKĘ. Jak założyć lampki choinkowe? Światełka na choince - jakie wybrać?

W jaki sposób ubierać choinkę bożonarodzeniową? Wydaje się, że nie ma nic prostszego, jak ubrać choinkę. Tylko dlaczego w tylu mieszkaniach świąteczne drzewka są takie kiczowate, naćkane wszystkim byle jak i nawet lampki wiszę tandetnie? Podpowiadamy, jak w gustowny sposób stworzyć atmosferę świąt. Jaki mieć pomysł na choinkę.

Boze Narodzenie dodano: 02.12.2012 01:36
PORADY EKSPERTA

Dorota Stankowska

DENTYSTA. Aktywny członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Współwłaściciel Praktyki Dentystycznej ...

  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Kim jest ksiądz Stanisław Małkowski?
Kim jest ksiądz Stanisław Małkowski?

Ksiądz Małkowski to kapłan znany z kontrowersyjnych wypowiedzi. Co wydarzyło ...

    • Pytania(768)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
LAMPKI NA CHOINKĘ szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. LAMPKI NA CHOINKĘ. Wszystko na temat LAMPKI NA CHOINKĘ na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.