porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak zrobić maultaschen, czyli PIEROGI mięsno-szpinakowe z KUCHENNYCH REWOLUCJI Magdy Gessler w Chojnowie?

Jednym z dań serwowanych podczas uroczystej kolacji wieńczącej kuchenną rewolucję Magdy Gessler w Chojnowie (emisja 26 kwietnia 2012) były maultaschen, czyli pierogi o nietypowym prostokątnym kształcie wypełnione parówkowo-szpinakowym farszem podane z sosem koperkowym. Jak przyrządzić to danie?

kuchnia niemiecka dodano: 27.04.2012 15:26 | odpowiedz (1)

KUCHENNE REWOLUCJE w CHOJNOWIE. Jak Magda Gessler zmieniła restaurację NIEBIESKI PARASOL?

W odcinku „Kuchennych rewolucji” wyemitowanym 26 kwietnia Magda Gessler odwiedziła Chojnów, 15-tysięczne miasteczko na Dolnym Śląsku. W restauracji „Niebieski parasol” trafiła na fatalną kuchnię, ale też pełnych zapału pracowników na czele z właścicielką, panią Małgorzatą. Co zmieniła Magda Gessler w Chojnowie? Jakie dania można zjeść w starej-nowej restauracji "Pod jeleniem"?

 

kuchenne rewolucje dodano: 27.04.2012 14:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Irena Santor to gwiazda pierwszej klasy. Znakomita piosenkarka, która od ...

kuchnia szwabska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kuchnia szwabska. Wszystko na temat kuchnia szwabska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.