porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak pomóc roślinom dobrze rozpocząć sezon wegetacyjny?

Wczesna wiosna to bardzo często ciężki okres dla wielu krzewów ogrodowych. Szczególną uwagę warto zwrócić na rośliny zimozielone, które w czasie coraz częstszych słonecznych dni potrzebują wilgoci w glebie. Jak o nie zadbać po zimie?

efektywne mikroorganizmy dodano: 19.03.2012 15:49

Czy zimą można sadzić rośliny w ogrodzie?

Jeśli nie zdążyliśmy posadzić roślin jesienią możemy zrobić to jeszcze zimą. W czasie łagodnych zim pogoda często pozwala na prace ogrodowe. O czym pamiętać przy zimowym dosadzaniu? Jakich roślin lepiej nie sadzić w zimie?

ogród dodano: 25.11.2011 06:54

Jakie krzewy ogrodowe można wykorzystać do zrobienia stroików świątecznych?

Gałązki zimozielonych krzewów ogrodowych mogą być oryginalnym urozmaiceniem świątecznych ozdób, stroików lub wieńców. Odmiany o barwnych liściach i igłach oraz kolorowych owocach pomogą stworzyć niepowtarzalne kompozycje. Jakie rośliny wybrać?

krzewy iglaste dodano: 08.12.2011 07:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Kim jest Ilona Klejnowska z PiS, aniołek Kaczyńskiego?
Kim jest Ilona Klejnowska z PiS, aniołek Kaczyńskiego?

Ilona Klejnowska - młoda, sprytna i atrakcyjna działaczka PiS oskarżona przez ...

    • Pytania(1767)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1057)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
krzewy zimozielone szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. krzewy zimozielone. Wszystko na temat krzewy zimozielone na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.