porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Przesadzanie starszych krzewów. Które można, których nie? [RADY OGRODNIKA]

Choć większość krzewów, nawet tych dorosłych, dobrze zniesie „przeprowadzkę”, są takie, z którymi trzeba postępować bardzo ostrożnie. Zobacz, które to gatunki i na co należy zwrócić szczególna uwagę.

krzewy dodano: 08.10.2014 20:43

Jak pomóc roślinom dobrze rozpocząć sezon wegetacyjny?

Wczesna wiosna to bardzo często ciężki okres dla wielu krzewów ogrodowych. Szczególną uwagę warto zwrócić na rośliny zimozielone, które w czasie coraz częstszych słonecznych dni potrzebują wilgoci w glebie. Jak o nie zadbać po zimie?

efektywne mikroorganizmy dodano: 19.03.2012 15:49

Czy zimą można sadzić rośliny w ogrodzie?

Jeśli nie zdążyliśmy posadzić roślin jesienią możemy zrobić to jeszcze zimą. W czasie łagodnych zim pogoda często pozwala na prace ogrodowe. O czym pamiętać przy zimowym dosadzaniu? Jakich roślin lepiej nie sadzić w zimie?

ogród dodano: 25.11.2011 06:54

Jakie krzewy ogrodowe można wykorzystać do zrobienia stroików świątecznych?

Gałązki zimozielonych krzewów ogrodowych mogą być oryginalnym urozmaiceniem świątecznych ozdób, stroików lub wieńców. Odmiany o barwnych liściach i igłach oraz kolorowych owocach pomogą stworzyć niepowtarzalne kompozycje. Jakie rośliny wybrać?

Boże Narodzenie dodano: 08.12.2011 07:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Korynna Korwin-Mikke: kim jest córka polityka, przyłapana na kradzieży?

O Korynnie Korwin-Mikke, córce polityka,  prezesa KNP zrobiło się ostatnio ...

    • Pytania(2756)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1186)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
krzewy zimozielone szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. krzewy zimozielone. Wszystko na temat krzewy zimozielone na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.