porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

KROKODYL NARKOTYK. Czym jest narkotyk krokodyl? Jakie są skutki zażywania krokodyla narkotyku?

Czym jest narkotyk krokodyl? Narkotyk nazywany "krokodylem" (ros. крокодил), uzyskiwany jest domowymi sposobami z połączenia kodeiny, jodu i fosforu. Jest to mieszanka - określana naukowo jako dezomorfina - która stała się szczególnie popularna w Rosji w 2010 roku. To tani i zabójczy środek odurzający, cieszy się popularnością ze względu na niską cenę i łatwą dostępność. 

dezomorfina dodano: 06.01.2013 21:40 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Brittany Maynard - kim jest kobieta, która zaplanowała swoją śmierć i poddała się eutanazji w dzień Wszystkich Świętych?
Brittany Maynard - kim jest kobieta, która zaplanowała swoją śmierć i poddała się eutanazji w dzień Wszystkich Świętych?

Brittany Maynard zdecydowała, że chce umrzeć 1 listopada. Była chora ...

    • Pytania(2323)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1129)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
krokodyl narkotyk skład szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. krokodyl narkotyk skład. Wszystko na temat krokodyl narkotyk skład na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.