porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jakie są rodzaje kotłów gazowych?

Kotły gazowe występują w wielu odmianach. Czym się od siebie różnią?

kocioł dodano: 08.08.2014 13:13

Ogrzewanie domu - czy warto inwestować w kocioł dwufunkcyjny?

Nie ulega wątpliwości, że od sposobu ogrzewania i od sprawności instalacji grzewczej, zależy to, jak wysokie są Twoje rachunki za ogrzewanie. Technologie pozwalają na stosowanie różnorodnych rozwiązań. Jednym z nich jest kocioł dwufunkcyjny. Przeczytaj, czy jego instalacja się opłaca.

c.w.u. dodano: 08.06.2014 11:27

Jaki kocioł wybrać do większego domu o dużym zapotrzebowaniu na c.w.u?

Komfort cieplny w domu w dużej mierze zależy od odpowiedniego doboru urządzenia grzewczego, którym najczęściej jest kocioł. Jakie urządzenie sprawdzi się w domu o większym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę użytkową?

c.w.u. dodano: 10.02.2012 15:30

Jaki kocioł wybrać do małego domu o niedużym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę użytkową?

Komfort cieplny w domu w dużej mierze zależy od odpowiedniego doboru urządzenia grzewczego, którym najczęściej jest kocioł. Jakie urządzenie sprawdzi się w niewielkim domu?

c.w.u. dodano: 10.02.2012 15:27

Jaki kocioł gazowy można zainstalować w łazience?

Kotły - również gazowe - zwykle instaluje się w pomieszczeniu gospodarczym (technicznym), jeśli tylko takie się w domu znajduje. Czasem, gdy dom jest niewielki, możemy nie mieć takiego pomieszczenia lub chcemy je wykorzystać w inny sposób, a kocioł umieścić w łazience, jeśli spełnia odpowiednie wymagania. Jaki wtedy powinien być kocioł gazowy?

aranżacja łazienki dodano: 03.01.2012 13:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Siostra Dody. Kim jest Paulina Zmudczyńska - Rabczewska?
Siostra Dody. Kim jest Paulina Zmudczyńska - Rabczewska?

Jakiś czas temu zrobiło się o niej głośno, gdy udzieliła ...

    • Pytania(2774)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1187)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
kocioł z zasobnikiem szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kocioł z zasobnikiem. Wszystko na temat kocioł z zasobnikiem na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.