porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jakie są rodzaje kotłów gazowych?

Kotły gazowe występują w wielu odmianach. Czym się od siebie różnią?
kocioł dodano: 08.08.2014 13:13

Ogrzewanie domu - czy warto inwestować w kocioł dwufunkcyjny?

Nie ulega wątpliwości, że od sposobu ogrzewania i od sprawności instalacji grzewczej, zależy to, jak wysokie są Twoje rachunki za ogrzewanie. Technologie pozwalają na stosowanie różnorodnych rozwiązań. Jednym z nich jest kocioł dwufunkcyjny. Przeczytaj, czy jego instalacja się opłaca.

c.w.u. dodano: 08.06.2014 11:27

Jaki kocioł wybrać do większego domu o dużym zapotrzebowaniu na c.w.u?

Komfort cieplny w domu w dużej mierze zależy od odpowiedniego doboru urządzenia grzewczego, którym najczęściej jest kocioł. Jakie urządzenie sprawdzi się w domu o większym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę użytkową?

c.w.u. dodano: 10.02.2012 15:30

Jaki kocioł wybrać do małego domu o niedużym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę użytkową?

Komfort cieplny w domu w dużej mierze zależy od odpowiedniego doboru urządzenia grzewczego, którym najczęściej jest kocioł. Jakie urządzenie sprawdzi się w niewielkim domu?

c.w.u. dodano: 10.02.2012 15:27

Jaki kocioł gazowy można zainstalować w łazience?

Kotły - również gazowe - zwykle instaluje się w pomieszczeniu gospodarczym (technicznym), jeśli tylko takie się w domu znajduje. Czasem, gdy dom jest niewielki, możemy nie mieć takiego pomieszczenia lub chcemy je wykorzystać w inny sposób, a kocioł umieścić w łazience, jeśli spełnia odpowiednie wymagania. Jaki wtedy powinien być kocioł gazowy?

kocioł dwufunkcyjny dodano: 03.01.2012 13:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Emanuel Horacio Bergoglio, bratanek papieża Franciszka. Kim jest?
Emanuel Horacio Bergoglio, bratanek papieża Franciszka. Kim jest?

Już po raz kolejny mogliśmy zobaczyć ludzką twarz papieża, niestety ...

    • Pytania(2298)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1129)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
kocioł z zasobnikiem szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kocioł z zasobnikiem. Wszystko na temat kocioł z zasobnikiem na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.