porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Kalendarz biodynamiczny- jakie prace ogrodowe należy wykonać w październiku?

Jesień na dobre rozgościła się w naszym ogrodzie. Większość kwiatów i krzewów już przekwitła. Przed nadejściem zimy watro posadzić jeszcze ostatnie rośliny i zatroszczyć się o ochronę ogrodu przed mrozami. Jakie prace warto wykonać w październiku?

jesienne prace ogrodowe dodano: 06.09.2012 11:24

Kiedy sadzić róże?

Róże, to jedne z najpiękniejszych roślin ogrodowych. Zakwitają już na początku lata i niektóre tworzą kwiaty, aż do jesieni. Warto je posadzić w ogrodzie. Kiedy najlepiej?

rośliny ogrodowe dodano: 17.01.2012 14:58
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Crispin Glover – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Crispin Glover – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jest cenionym amerykańskim aktorem, scenarzystą, reżyserem, pisarzem, producentem filmowym i ...

    • Pytania(2774)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1187)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
kiedy sadzić róże szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kiedy sadzić róże. Wszystko na temat kiedy sadzić róże na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.