porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Co zrobić, by dziecko polubiło matematykę?

Matematyka jest nam potrzebna w codziennym życiu. Nie znając choćby jej podstaw, nie porównywamy ofert zakupowych, nie zrozumiemy przepisów kulinarnych, nie zaplanujemy domowego budżetu.

dziecko dodano: 12.06.2015 10:29

Zaproszenie do Świata Tarota. Jakie jest znaczenie karty Głupiec?

Wyobraź sobie, że karty Tarota są symbolami życia każdego człowieka. Każda z nich opowiada odrębną, jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną i wyjątkową historię o każdym z nas. Poznaj symbolikę kart Tarota. Co przedstawia karta Głupiec?

Głupiec dodano: 15.11.2011 15:03

Tarot - Arkana Duże. Poznaj symbole na Karcie Głupca

Głupiec przedstawiany jest na kartach zazwyczaj jako młody mężczyzna ubrany w kolorowy strój, pstrokatą tunikę, spod której widać białą koszulę, i w zielony wianek na głowie ozdobiony czerwonym piórkiem. Dowiedz się, co mówi ta karta - w Tarocie i przy badaniu samego siebie.

karta Głupca dodano: 01.12.2011 09:22

Czy jesteś Magiem swojego życia? Zobacz co mówi na twój temat karta Tarota - Mag?

Mag oznaczony jest Liczbą 1. Jedynka oznacza początek. Jedynka to też impuls oraz męska siła i energia. Mag jest twórcą, posiada siłę, energię i wolę, by urzeczywistniać swoje plany, marzenia, pomysły. Mag tworzy swoje życie. Zobacz, co mówi o tobie wybór karty Mag.

Arkana Małe dodano: 15.12.2011 07:39

Czy wiesz jakie jest pochodzenie Tarota?

Nasza wiedza o pochodzeniu kart Tarota związana jest, podobnie jak same karty, z… tajemnicą. Jak dotychczas, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, kiedy tak naprawdę te karty powstały.

historia Tarota dodano: 03.10.2011 00:53

Czym jest Tarot?

Najpopularniejszym zastosowaniem Tarota jest niewątpliwie przewidywanie przyszłości. Z tego powodu, karty te najczęściej kojarzone są z wróżeniem. Cenniejsze jednak są ich właściwości umożliwiające analizę aspektów psychologicznych i duchowych. Co o nich wiemy?

analiza psychologiczna dodano: 27.09.2011 15:41

Karty zbliżeniowe – czy warto z nich korzystać?

Dostałeś kartę zbliżeniową? Uważaj! Banki coraz częściej uszczęśliwiają klientów na siłę wydając im karty z zbliżeniowe. To szybka i wygodna forma płatności, ale korzystanie z nich wiąże się też z niebezpieczeństwem.

karta zbliżeniowa dodano: 24.08.2014 09:12

Wróżenie Tarot: co oznaczają karty Arkanów Wielkich?

Jeśli chcesz wróżyć sobie czy innym z kart tarota, sprawdź co oznaczają poszczególne karty i jakie wydarzenia oraz emocje z sobą niosą. Co oznaczają karty Tarota z Arkanów Wielkich - Mag, Papieżyca i Cesarzowa?

Arkana Małe dodano: 03.06.2014 16:16

Karty kielichów w Tarocie: jakie mają znaczenie? Jak je interpretować?

Jak należy interpretować karty kielichów w Tarocie? Każda z kart ma kilka znaczeń, aczkolwiek u źródła tych znaczeń leży ta sama energia, ta sama jakość. Również każdy tarocista interpretuje karty po swojemu, ponieważ aby wróżyć, trzeba nawiązać z Tarotem osobistą relację, każda karta powinna mieć dla tarocisty osobisty wydźwięk.

Arkana Mniejsze dodano: 04.06.2014 16:16

TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XXII Głupiec?

Karta XXII tarota - Głupiec - jej znaczenie uzależnione jest od znaczenia kart sąsiednich. Głupiec sygnalizuje nieoczekiwaną i nie planowaną ingerencję z zewnątrz, która wywiera wpływ na bieżące sprawy. Głupiec może również oznaczać początek nowego cyklu przeznaczenia. Reprezentuje osobowość twórczego marzyciela. Sprawdź, co oznacza i jaką wróżbę niesie XXII karta tarota Głupiec. Tę kartę nazywa się także kartą zerową.

arkana wielkie dodano: 08.04.2013 14:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Hołowczyc, kim jest kierowca rajdowy? Co o nim wiemy?

karty szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. karty. Wszystko na temat karty na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.