porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Zaproszenie do Świata Tarota. Jakie jest znaczenie karty Głupiec?

Wyobraź sobie, że karty Tarota są symbolami życia każdego człowieka. Każda z nich opowiada odrębną, jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną i wyjątkową historię o każdym z nas. Poznaj symbolikę kart Tarota. Co przedstawia karta Głupiec?

Głupiec dodano: 15.11.2011 15:03

Tarot - Arkana Duże. Poznaj symbole na Karcie Głupca

Głupiec przedstawiany jest na kartach zazwyczaj jako młody mężczyzna ubrany w kolorowy strój, pstrokatą tunikę, spod której widać białą koszulę, i w zielony wianek na głowie ozdobiony czerwonym piórkiem. Dowiedz się, co mówi ta karta - w Tarocie i przy badaniu samego siebie.

karta Głupca dodano: 01.12.2011 09:22

Co zrobić, by dziecko polubiło matematykę

Matematyka jest nam potrzebna w codziennym życiu. Nie znając choćby jej podstaw, nie porównywamy ofert zakupowych, nie zrozumiemy przepisów kulinarnych, nie zaplanujemy domowego budżetu.

dziecko dodano: 05.01.2015 08:26

Czy jesteś Magiem swojego życia? Zobacz co mówi na twój temat karta Tarota - Mag?

Mag oznaczony jest Liczbą 1. Jedynka oznacza początek. Jedynka to też impuls oraz męska siła i energia. Mag jest twórcą, posiada siłę, energię i wolę, by urzeczywistniać swoje plany, marzenia, pomysły. Mag tworzy swoje życie. Zobacz, co mówi o tobie wybór karty Mag.

Arkana Małe dodano: 15.12.2011 07:39

Czy wiesz jakie jest pochodzenie Tarota?

Nasza wiedza o pochodzeniu kart Tarota związana jest, podobnie jak same karty, z… tajemnicą. Jak dotychczas, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, kiedy tak naprawdę te karty powstały.

historia Tarota dodano: 03.10.2011 00:53

Czym jest Tarot?

Najpopularniejszym zastosowaniem Tarota jest niewątpliwie przewidywanie przyszłości. Z tego powodu, karty te najczęściej kojarzone są z wróżeniem. Cenniejsze jednak są ich właściwości umożliwiające analizę aspektów psychologicznych i duchowych. Co o nich wiemy?

analiza psychologiczna dodano: 27.09.2011 15:41

Karty zbliżeniowe – czy warto z nich korzystać?

Dostałeś kartę zbliżeniową? Uważaj! Banki coraz częściej uszczęśliwiają klientów na siłę wydając im karty z zbliżeniowe. To szybka i wygodna forma płatności, ale korzystanie z nich wiąże się też z niebezpieczeństwem.

karta zbliżeniowa dodano: 24.08.2014 09:12

Wróżenie Tarot: co oznaczają karty Arkanów Wielkich?

Jeśli chcesz wróżyć sobie czy innym z kart tarota, sprawdź co oznaczają poszczególne karty i jakie wydarzenia oraz emocje z sobą niosą. Co oznaczają karty Tarota z Arkanów Wielkich - Mag, Papieżyca i Cesarzowa?

Arkana Małe dodano: 03.06.2014 16:16

Karty kielichów w Tarocie: jakie mają znaczenie? Jak je interpretować?

Jak należy interpretować karty kielichów w Tarocie? Każda z kart ma kilka znaczeń, aczkolwiek u źródła tych znaczeń leży ta sama energia, ta sama jakość. Również każdy tarocista interpretuje karty po swojemu, ponieważ aby wróżyć, trzeba nawiązać z Tarotem osobistą relację, każda karta powinna mieć dla tarocisty osobisty wydźwięk.

Arkana Mniejsze dodano: 04.06.2014 16:16

TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XXII Głupiec?

Karta XXII tarota - Głupiec - jej znaczenie uzależnione jest od znaczenia kart sąsiednich. Głupiec sygnalizuje nieoczekiwaną i nie planowaną ingerencję z zewnątrz, która wywiera wpływ na bieżące sprawy. Głupiec może również oznaczać początek nowego cyklu przeznaczenia. Reprezentuje osobowość twórczego marzyciela. Sprawdź, co oznacza i jaką wróżbę niesie XXII karta tarota Głupiec. Tę kartę nazywa się także kartą zerową.

arkana wielkie dodano: 08.04.2013 14:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kamil Haidar - kim jest?
Kamil Haidar - kim jest?

O jego bracie Emilu, głośno jest już od jakiegoś czasu ...

karty szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. karty. Wszystko na temat karty na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.