porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Koniec KLUBU KIBICA. Co się stanie ze składkami kibiców?

Karta Kibica Reprezentacji Polski miała pozwolić przede wszystkim wziąć udział w drugim losowaniu biletów na mecze Euro 2012. Oprócz tego miała dawać inne korzyści, z których mogli skorzystać jej posiadacze. Teraz jednak sens jej istnienia podany został w wątpliwość. Czy to oznacza koniec Klubu Kibica? Co dalej z klubową Kartą? Czy można odzyskać wpłaconą składkę?

Euro 2012 dodano: 24.04.2012 14:25
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Saszko Biłyj – Ołeksandr Muzyczko, lider Prawego Sektora. Dlaczego zginał?
Saszko Biłyj – Ołeksandr Muzyczko, lider Prawego Sektora. Dlaczego zginał?

Nieznani sprawcy porwali i rozstrzelali lidera nacjonalistycznego ukraińskiego Prawego Sektora ...

    • Pytania(750)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
karta klubu kibica co daje szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. karta klubu kibica co daje. Wszystko na temat karta klubu kibica co daje na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.