porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Joanna Moro wraca do serialu Barwy szczęścia - kogo zagra?

Trwa medialna ofensywa Joanny Moro. Po brawurowych występach w show „Dancing with Stars. Taniec z gwiazdami” teraz gwiazdę serialu „Anna German” będziemy mogli oglądać w „Barwach szczęścia”.

Joanna Moro Barwy szczęścia dodano: 07.04.2014 12:53

Kim jest Joanna Moro? [KARIERA, RODZINA]

Joanna Moro to polska aktorka, piosenkarka i tancerka. Zasłynęła rolą Anny German w serialu o tym samym tytule. Polubiły ja miliony Polaków. Jakie były początki jej kariery?

Anna German dodano: 25.03.2014 13:05

Czy Joanna Moro ma romans z Maserakiem?

Joanna Moro i Rafał Maserak tworzą parę na parkiecie Tańca z gwiazdami. Ostatnio podczas gorącej rumby pocałowali się przed kamerami, wzbudzając podejrzenia, że łączy ich coś więcej...

Rafał Maserak dodano: 25.03.2014 11:11

Kim jest Joanna Moro, która gra Annę German? Joanna Moro jako Anna German

Joanna Moro to niezwykle ciekawa postać. Aktorka, zdobywczyni tytułu miss pochodzi z Wilna, ale dziś mieszka w Warszawie. - Jestem wilnianką, ani Litwinką, ani Polką – mówi o sobie artystka.

Anna German dodano: 24.03.2014 06:00 | odpowiedz (1)

Taniec z Gwiazdami. Joanna Moro zatańczy z Maserakiem?

Joanna Moro, tegoroczna uczestniczka Tańca z Gwiazdami, wynegocjowała z organizatorami programu nie tylko swoje honorarium, ale i partnera, który jest pewniakiem w drodze do finału.

Joanna Moro w Tańcu z gwiazdami dodano: 11.02.2014 18:30

Czy Joanna Moro wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Znamy nazwisko kolejnej polskiej gwiazdy, która zatańczy w najnowszej edycji w "Tańcu z gwiazdami". Obok Natalii Siwiec i Anety Zając na parkiecie już wiosną w Polsacie będziemy mogli podziwiać Joannę Moro, odtwórczyni głównej roli w serialu "Anna German". Mówimy, dlaczego aktorce udział w tanecznym show wyjdzie na dobre.

Anna German dodano: 03.02.2014 07:18

Joanna Moro w Opolu - czy aktorka skompromitowała się na festiwalu śpiewając Człowieczy los?

50 Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu powoli przechodzi do historii, jednak nadal nie słabną emocje po występie Joanny Moro, która zaśpiewała tu "Człowieczy los" z repertuaru Anny German. Występ aktorki odbił się szerokim echem w mediach. A Moro - przez jednych bezlitośnie krytykowana, przez innych wspierana i podziwiana nie ma łatwego życia po słabym występie w opolskim amfiteatrze.

Człowieczy los w Opolu dodano: 20.06.2013 09:34

Joanna Moro w Opolu - jak wypadła? Opolskie wpadki Joanny Moro

Joanna Moro, która zagrała główną rolę w serialu Anna German, otworzyła festiwal w Opolu śpiewając piosenkę "Człowieczy los" Anny German. Trzeciego dnia festiwalu poprowadziła też koncert jubileuszowy Opole! Kocham Cię! Jak wypadła? W mediach nie określa się jej występu inaczej niż totalna klapa, porażka, wpada.... Czy tak było rzeczywiście?

50 festiwal w opolu dodano: 17.06.2013 12:30 | odpowiedz (2)

Festiwal w Opolu: który to festiwal, jakie atrakcje z okazji jubileuszu?

W dniach 14-16 czerwca 2013 r. odbędzie się kolejny Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Tym razem jednak jubileuszowy, bo już po raz 50. Kogo usłyszymy w tym roku?

50. festiwal piosenki w Opolu dodano: 13.06.2013 13:47

W jakim serialu zagra Joanna Moro? TALIANKA - nowy serial z Joanną Moro

Kariera Joanny Moro nabiera rozpędu. Aktorka zbiera same pochwały za główną rolę w serialu ANNA GERMAN, opowiadającym o burzliwych losach Anny German, polskiej piosenkarki, która w latach 70. stała się sławna na całym świecie. Ostatnio Moro dostała rolę w dużej produkcji rosyjskiej. Zobacz jakiej!

Asia Moro dodano: 21.05.2013 11:54
PORADY EKSPERTA

Radosław Murat

Redaktor działu Budowa w miesięczniku Murator

  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Kim jest Aleksandra Troszkiewicz-Bobrowska,  żona Szymona Bobrowskiego?
Kim jest Aleksandra Troszkiewicz-Bobrowska, żona Szymona Bobrowskiego?

Szymon Bobrowski, znany z serialu "Lekarze", od wielu lat związany ...

    • Pytania(758)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
Joanna Moro szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Joanna Moro. Wszystko na temat Joanna Moro na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.