porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jaki karp najlepszy do galarety (waga, z łuską czy bez?)

Karp w galarecie, to jedna z najpopularniejszych wigilijnych potraw, która musi znaleźć się na świątecznym stole. Jak przygotować pysznego karpia w galarecie? Sukces to wyśmienita ryba! Dowiedz się, jaki karp najlepiej nadaje się do galarety!

jaka waga karpia do galarety dodano: 16.12.2013 10:41

WIGILIA 2013: Dlaczego na stole powinno być 12 potraw? Dlaczego trzeba spróbować każdej?

Na bożonarodzeniowym stole powinno być dwanaście potraw. Dla naszych przodków liczba 12 była szczęśliwa i oznaczała bogactwo. Dziś dwanaście potraw kojarzone jest głównie z biblijną liczbą apostołów. Z Mowimyjak.pl poznaj znaczenie znaczenie wszystkich symboli świąt.

12 dań dodano: 10.12.2013 11:41 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Kim jest Bartłomiej Wróblewski, mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?
Kim jest Bartłomiej Wróblewski, mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

Jak donosi jeden z portali Małgorzata Kożuchowska spodziewa się swojego ...

    • Pytania(729)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
JAKIE POTRAWY NA WIGILIĘ szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. JAKIE POTRAWY NA WIGILIĘ. Wszystko na temat JAKIE POTRAWY NA WIGILIĘ na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.