porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Kim jest EWA FARNA, piosenkarka, która spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu?

Ewa Farna od dziecka jest związana z muzyką, od zawsze interesowało się śpiewanie. Nic więc dziwnego, że w wieku 19 lat jej dorobek jest imponujący. Dołączyła do grona celebrytów i została twarzą nowej linii kosmetyków dla dziewczyn Oriflame - Very Me.

celebrytka dodano: 05.06.2012 18:08

JAKA KARA ZA JAZDĘ PO PIJANEMU. Co grozi za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwym?

Mimo wielu kampanii społecznych nadal zdarza nam się wsiąść za kółko na podwójnym gazie. Ponad 30% osób biorących udział w badaniach na rzecz akcji „Prowadzę. Nie piję.” przyznało, że nie raz jechali jako pasażer, gdy za kierownicą siedziała osoba nietrzeźwa. Co grozi za jazdę pod wpływem alkoholu?

alkohol dodano: 11.06.2012 06:49
  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Adam Jasser, nowy prezes UOKiK — kim jest? [KARIERA]

Premier Donald Tusk powołał, we wtorek 18 marca, nowego prezesa ...

    • Pytania(750)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
jaka kara za jazdę po pijanemu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jaka kara za jazdę po pijanemu. Wszystko na temat jaka kara za jazdę po pijanemu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.